Ako prevádzať peniaze z karty Sberbank na transportnú kartu Troika cez internet

Zavedenie špeciálnych lístkových kariet uľahčuje a šetrí platby pri neustálej doprave. Používanie takejto služby je výhodné, pohodlné a spôsob prevodu finančných prostriedkov dopĺňa jej praktickosť. Zostáva iba pochopiť, ako dobiť kartu Troika prostredníctvom služby Sberbank Online, a takáto platba sa ľahko vykonáva prostredníctvom internetu vrátane mobilnej aplikácie - rýchly spôsob, ako doplniť sumy a skontrolovať zostatok elektronickej letenky.

Je možné doplniť trojku prostredníctvom Sberbank Online

Špeciálny lístok Troika je medzinárodná karta s možnosťou prevodu miezd a aplikácie na prepravu. Vzhľadom na to, že dopravný program je zabudovaný do systému MasterCard, bolo možné doplniť Troiku prostredníctvom Sberbank Online, prostredníctvom osobného účtu držiteľa karty. Pomocou aplikácie môžete platiť za letenky nielen za všetky typy mestských vozidiel, ale aj za dochádzajúce vlaky, Aeroexpress a návštevu moskovskej zoo.

Trojka, spoločný produkt moskovského ministerstva dopravy a banky, je funkčný lístok vhodný pre jeho výhody. Schopnosť rýchlo doplniť svoju rovnováhu o moderné technológie šetrí čas používateľa, stačí sa spojiť s elektronickým osobným účtom, aby ste mohli platiť, zoznámiť sa s krokmi, ako dobiť svoju kartu Troika prostredníctvom služby Sberbank Online.

Táto služba zbavuje používateľov frontov v pokladni. Počet držiteľov trojky neustále rastie a rozširujú sa aj spôsoby, ako doplniť lístok: prostredníctvom webových stránok banky, platobných terminálov, aplikácií mobilného bankovníctva, elektronických platobných systémov. Je zvažovaná jedna z jednoduchých a populárnych foriem diaľkovej platby. Cestujúci, ktorý postupne preskúmal, ako zaplatiť za kartu Troika prostredníctvom služby Sberbank Online, v budúcnosti môžete túto možnosť neustále využívať.

Ako platiť za trojku prostredníctvom Sberbank Online

Doplnenie karty Troika cez Sberbank Online bude k dispozícii po otvorení a autorizácii osobného účtu používateľa v systéme internetového bankovníctva. Poskytovanie finančných prostriedkov je možné na webe a prostredníctvom aplikácií pre mobilné telefóny. Predtým, ako doplníte trojku prostredníctvom služby Sberbank Online, budete musieť zadať 10-ciferné číslo karty a sumu, ktorú treba doplniť. Takýto online prevod môže doplniť „elektronickú cestovnú peňaženku“ až do výšky 2 500 rubľov. Za túto operáciu sa neúčtujú žiadne provízie.

Osobný účet „platby a prevody“ v Sberbank Online

Ak chcete štandardne vstúpiť do internetového systému, budete musieť zadať prihlasovacie meno, heslo a jednorazový kód z upozornenia SMS, potom kroky na doplnenie trojky z bankovej karty cez Sberbank sú nasledujúce:

 • v hlavnom menu musíte zvoliť záložku „Platby a prevody“;
 • v sekcii, ktorá sa otvára, existujú dva typy služieb, mali by ste prejsť na stránku do podsekcie s názvom „Platba za nákupy a služby“;
 • v bloku „Tovar a služby“ otvorte odkaz „Doprava“ a potom v otvorených možnostiach vyberte „Transportná karta trojky“;
 • ďalším krokom je „Vyplnenie podrobností“, kde je v príslušnom poli uvedené číslo prepravného elektronického lístka s desiatimi číslicami, potom sa aktivuje funkcia „Pokračovať“;
 • do poľa „Výška vkladu“ zadajte sumu plánovanú na pripísanie prostriedkov, kliknite na tlačidlo „Pokračovať“;
 • vo fáze „Potvrdenie“ je potrebné uviesť overovací kód prijatý SMS pre operáciu.

Mobilná aplikácia Sberbank Online

Dostupnosť aplikácie mobilného bankovníctva sa vykonáva zavedením päťmiestneho prístupového kódu. Inštrukcia, ako platiť kartou Troika cez Sberbank Online pomocou telefónu, nemá zásadné rozdiely, okrem prípadu, keď nie je potrebné prijímať SMS:

 • v rozhraní aplikácie vyberte časť Platby a potom položku Iné.
 • do vyhľadávacieho panela typu „Tri“ prejdite do požadovanej sekcie;
 • v novo otvorenom okne zadajte číslo karty, aktivujte funkciu „Dokončiť“;
 • potom musíte zadať sumu prevodu, kliknite na „Pokračovať“;
 • Po skontrolovaní správneho zadania údajov kliknite na „Potvrdiť“;
 • vykonanie operácie sa končí oznámením „Dokončené“.

Aktivácia dobitia karty Troika

Doplnené prostriedky sa musia aktivovať pomocou žltého informačného terminálu umiestneného v hale metra na všetkých staniciach. Na obrazovke terminálu vyberte „Diaľkové doplnenie“, prineste transportnú kartu do skenera, žltý kruh, počkajte niekoľko sekúnd, kým sa platba zaznamená. Zobrazí sa pripísaná suma. Peniaze prevedené na elektronický lístok sa ušetria päť rokov od posledného použitia.