Lida na chudnutie v tabletách a kapsulách - návod na použitie s recenziami a výsledkami

Tabletky na chudnutie Lida si už dokázali nájsť svoje miesto na trhu: podľa recenzií tých, ktorí si kúpili a vzali kapsuly so špeciálnym zložením, môžeme konštatovať, že liek funguje. Tak ako všetky lieky, ktoré sľubujú rýchly výsledok, aj tento liek má množstvo vedľajších účinkov, ktoré sa môžu s rôznou mierou pravdepodobnosti vyskytnúť u ľudí.

Prášky na chudnutie Lida

Čínski výrobcovia sú takmer zakladateľmi tohto odvetvia na chudnutie. Thajskí náprotivky kedysi duneli v Rusku, ale vývoj tohto odvetvia v priebehu času ukázal, že je lepšie nenájsť lepšie lieky, ktoré sa v Číne vytvárajú. Spoločnosť, ktorá vynašla Lida Slimming Capsules (LiDa), tvrdí prirodzenosť a bezpečnosť svojho vynálezu. Aj taký liek by sa však mal konzumovať podľa pokynov a neustále počúvať vaše telo. Lídrom medzi odrodami týchto tabliet je doplnok výživy Lida Maximum, vyvinutý vylepšenou receptúrou.

Štruktúra

Vyhlásením prírodných zložiek obsiahnutých v prípravku, ktoré majú pozitívny vplyv na metabolizmus, nemá výrobca za cieľ dezinformovať kupujúceho. V čínskej medicíne sa už dlho používa mnoho komponentov na liečenie rôznych ochorení. Hovoríme o prísadách rastlinnej prírody, prítomných iba originálnymi jedinečnými prostriedkami. Klasické zloženie lieku Lida na rýchle chudnutie zahŕňa:

 • plody guarany a coly;
 • Garcinia Cambogia;
 • zlatá mandarinka;
 • alfalfa officinalis;
 • semená senovky sennej;
 • extrakt z coleus;
 • kokosová poria.

Svedectvo

Dievčatá sú často príliš kritické voči svojmu vlastnému vzhľadu a premýšľajú o chudnutí, aj keď to nie je potrebné. Ak hovoríme o vyváženej strave alebo športe, s tým nie je nič zlé. Doplnky by sa mali užívať iba v nevyhnutných prípadoch. Indikácie pre použitie tabliet Lida sú nasledujúce:

 • nadváha, výrazne vyššia ako normálne a negatívne ovplyvňujúce zdravie;
 • nadmerné ukladanie tukov, ktoré sa ťažko zbavujú jednoduchších a zrozumiteľnejších metód;
 • pomalý metabolizmus, ktorý redukuje všetky pokusy o chudnutie na nič;
 • pretrvávajúce silné opuchy, s ktorými sa diuretický účinok Lidy pomôže vyrovnať;
 • potreba očistiť telo od toxínov, ktoré je pozorované u väčšiny ľudí.

Vedľajšie účinky

V závislosti od dávok jasne predpísaných v pokynoch bude mať Lida iba pozitívne účinky na organizmus a po chvíli budete môcť vidieť výsledok, pre ktorý bolo toto všetko koncipované. Nie je však vždy možné spaľovať nadbytočný tuk bez následkov: k nesprávnemu príjmu sa môže pridať individuálna reakcia na zložky. V dôsledku toho sa môžu zistiť vedľajšie účinky lieku Lida:

 • alergie rôznej závažnosti vznikajúce v dôsledku neschopnosti konkrétneho organizmu na konkrétne rastlinné zložky;
 • nevoľnosť, ktorá nezmizne ani po niekoľkých dňoch prijatia;
 • závraty, keď sa zdá, že okolité objekty rotujú alebo neadekvátny pocit reality.

Kontraindikácie

Účelom výroby tabletiek na chudnutie nie je poškodiť telo, a preto výrobcovia naliehavo musia pozorne prečítať zloženie Lida. Ak máte individuálnu neznášanlivosť na niektorú zložku, je lepšie zvoliť inú metódu chudnutia. Existujú ďalšie kontraindikácie pri používaní kapsúl Lida:

 • chronická alebo akútna gastritída;
 • vekové obmedzenia: vek 16 - 65 rokov je prijateľný;
 • nedávna mozgová príhoda alebo iné choroby kardiovaskulárneho systému;
 • choroby gastrointestinálneho traktu, bez ohľadu na stupeň rozvoja;
 • tehotenstva;
 • laktácia a laktácia.

Cena tabletiek na chudnutie Lida

Lieky - to je prípad, keď sa nemôžete riadiť výberom iba nízkych nákladov. Primárnymi kritériami by mali byť indikácie na použitie a zloženie lieku. V lekárňach existuje široká ponuka liekov určených na zníženie chuti do jedla a na zníženie hmotnosti. Cenové rozpätie je také veľké ako množstvo tovaru. Pokiaľ ide o Lidu, môžete si objednať alebo kúpiť niekoľko odrôd:

názov

Cena za balenie

Lida Maximum

1390 s.

Lida Plus

1190 s.

Lida Daidaihua

1500 s.

Video: Lida kapsuly

Recenzia

Viktória, 28 rokov, som začala brať Lidu na radu priateľa, ktorého som považoval za experta na chudnutie. Na zrýchlenie účinku odporučila užívať 2 kapsuly namiesto jednej. Po týždni užívania som si začal všímať neustálu hroznú nevoľnosť, nechcel som jesť vôbec. Znížil som dávku na predpísanú dávku a stav sa zlepšil. Bolo možné schudnúť už 5 kg.
Anastasia, 31 rokov S výškou 170 cm som vážil 89 kg, ale nemohol som schudnúť žiadnym spôsobom. Dlho som sa snažil odrádzať od doplnkov stravy, ale keď som videl nízku cenu, stále som si kúpil Lidu. Pri užívaní drogy som začal pociťovať závraty, ale neprikladal som tomu žiadny význam. Pracovný kolega zaznel alarm, keď som nemohol odpovedať na elementárnu otázku. Tento nástroj zjavne nie je pre mňa!
Svetlana, 23-ročná Lida bola pre mňa iba spasením! Nemôžem ísť do telocvične s mojím rozvrhom a diéty nie sú pre mňa k dispozícii kvôli láske chutného jedla. Po jednej kapsule sa moja chuť do jedla zníži natoľko, že môžem jesť len správne množstvo jedla bez ohľadu na to, aké chutné je. Vďaka tomu som sa dokázal ľahko zbaviť ďalších kíl a vylepšiť môj vzhľad.
Varovanie! Informácie uvedené v článku slúžia iba na informáciu. Materiály článku si nevyžadujú nezávislé zaobchádzanie. Iba kvalifikovaný lekár môže urobiť diagnózu a dať odporúčania na liečbu na základe individuálnych charakteristík konkrétneho pacienta.