Rub na nechty - dizajn s fotografiou. Ako používať zrkadlo, holografický lesk alebo lesk na manikúru

Postupujte podľa módnych trendov v móde, zaujíma vás najnovší vzhľad v oblasti líčenia a nechtov? Potom ste si pravdepodobne vedomí dokonalej manikúry zrkadiel, ktorá získala srdcia dievčat z celého sveta. Ale ako to urobiť správne a ako dlho to bude trvať?

Čo je to lak na nechty?

Predtým sa špeciálna fólia používala na výrobu chrome manikúry. Dnes sú mastery zrkadiel obzvlášť obľúbené medzi majstrami nechtov. Je to malý špeciálny pigment určený na vtieranie do nechtovej platničky. Vyzerá ako piesok rozdrvený prachom a má mnoho farebných možností od klasického striebra a zlata po najjasnejšie neónové odtiene.

Rub sa spravidla vyrába v malých nádobách s pevne skrúteným vekom. Môže byť zahrnutý špeciálny aplikátor, podobný tomu, ktorý aplikuje očné tiene. Jeho rozdiel spočíva v tom, že jedna strana špongie je hustejšia, podobne ako guma. Je potrebné brúsiť pigmenty na povrchu nechtu, ale ak neviete, ako nástroj používať, môžete to urobiť aj bez neho. Perla je dokonale pretrená prstami.

Ako urobiť zrkadlovú manikúru doma

Nie je potrebné chodiť do salónu na manikúru s rubom, ako na fotografii v katalógoch. Oceľový plášť je možné vytvoriť samostatne. Ak to chcete urobiť, musíte si preštudovať techniku ​​klasickej manikúry a metódy nanášania striebornej vrstvy a potom postupujte podľa pokynov a tipov krok za krokom.

  1. Pripravte si nechty na pokrytie. Ak to chcete urobiť, musíte urobiť elegantnú manikúru, odstrániť kožičku špeciálnym zvláčňujúcim prostriedkom, každý necht vyleštiť tak, aby neobsahoval jednu hľuzu alebo fosíliu, pretože strieborný prášok zvýrazní všetky nedostatky.
  2. Naneste základnú vrstvu gélového laku čo možno najtenší, nezabudnite okraj nechtu. Môžete to urobiť jemným kefovaním miesta, kde ste ho videli.
  3. Nechty prikryte farebným šelakom. Musí byť tiež tenká, povolené sú aj pruhy a medzery. Povrch pod lampou sušte 2-3 minúty, aby vrstva zostala lepkavá, ak ju plánujete ozdobiť trblietkami. Vyberte farbu zodpovedajúcu iskrám. Nezáleží na vylučovaní chrómu a prášok sa vtiera do povlaku bez adhezívnej vrstvy, pretože častice sú veľmi malé a ľahko sa držia na hladkom a suchom povrchu.
  4. Pomocou aplikátora alebo prstu naneste rovnomernú vrstvu zrkadlového prachu a vtierajte ju na dosku na nechty. Ak je to potrebné, pridajte viac prášku, až kým nedosiahnete požadovaný výsledok.
  5. Vrstvu vytvrdnite pod lampou, naneste lesklý vrchný náter a nechajte ho opäť dobre zaschnúť. Matný top, ktorý je tak populárny už minulý rok, nie je vhodný na dokončenie manikúry zrkadiel, pretože spôsobí, že farba bude špinavá, šedá a jednoducho sa jesť iskry.
  6. Ak sa rozhodnete pre denný neagresívny dizajn, môžete vynechať tretí bod a vôbec nevytvoriť farebný substrát, čím vtierate pigment priamo do základne.
  7. Počas sušenia sa uistite, že gélový lak nezaschne, inak nebudete môcť trieť iskry do povlaku.
  8. Ako vrchná časť pre manikúru zrkadiel je lepšie použiť špeciálny nástroj na navrhovanie klzákov nechtov.

Lak na nechty na pravidelný lesk

Nie každé dievča sa môže pochváliť špeciálnou lampou na manikúru. Pokiaľ nie je prítomný, môžete sa vyhnúť prirodzeným sušením, pretože zrkadlový lak na nechty sa nanáša podobným spôsobom na bežný lak. Tento dizajn vyzerá obzvlášť dobre na krátkych nechtoch. Pred použitím lesklého materiálu s lakom nezabudnite nechtové dosky vyleštiť špeciálnym pilníkom a špongiou na lesk. Dávajte pozor na každý prst, dobre si prečítajte okraje, umenie nechtov netoleruje nedbanlivosť.

Nerobte kovovú manikúru, ak máte poškodenie nechtovej doštičky, otrepy, malé rany okolo nechta atď. Aj keď si prerežete prst, je lepšie odložiť postup, kým sa rez nevylieči, pretože malý pigment sa môže ľahko dostať dovnútra. V najlepšom prípade zostane po vyliečení pod kožou, podobne ako pri tetovaní, v najhoršom prípade môže začať zápalový proces.

Zrkadlová manikúra s gélovým lakom

Na rozdiel od jednoduchého laku trvá šelak dlhšie, čo znamená, že nádherná manikúra na gélových nechtoch poteší hostesku dlhšie ako jeden týždeň. Ako postupne vtierať lesk do gélového gélu, pochopíte, či sa pozriete na majstrovské kurzy s fotografiami od majstrov svojho remesla. Pri práci často používajú perleťový a biely prášok, ktorý na prvý pohľad nie každý berie za trenie.

Ako trieť iskry v gélovom laku

Aby ste maximalizovali účinok trblietky, musíte vedieť, ako sa trblietky posypať gélovou farbou. Aplikujú sa na lepivú vrstvu, pretože častice sú väčšie ako jemný prášok. Na aplikáciu je vhodný prírodný štetec, špeciálny aplikátor alebo prsty. Pri práci s trblietavými trblietkami je veľmi dôležité zakryť povrch stola ubrouskom. V opačnom prípade budete žiariť na dlhú dobu, napríklad ako vianočný stromček na fotografii.

Dizajn nechtov

Obrovský sortiment rôznych leskov je úžasný. Je ťažké zvoliť správny dizajn zrkadlového nechtu z celej rozmanitosti a jeho dokonalosť v lesklých časopisoch vyvoláva dojem neuveriteľnej komplexnosti procesu. Pred vykonaním trenia nechty je potrebné sa rozhodnúť, aký výsledok chcete dosiahnuť. Niektorí majú radi úplne pochrómovaný povrch, iní uprednostňujú trblietky na červených nechtoch, iní dokonca vydávajú 1-2 prsty v kombinácii s matnou manikúrou.

Kovová manikúra

Už začiatkom roku 2000 lovili mladé módy rôzne laky s iskrami a perlou, čo umožňovalo výrobu kovovej manikúry. V súčasnej dobe je ľahké kúpiť pohár zrkadlového prášku v internetovom obchode za veľmi prijateľnú cenu, pomocou ktorej môžete vytvoriť dokonalý lesklý povrch. Najobľúbenejšia je kovová manikúra, v ktorej 1 alebo 2 nechty sú chrómované.

Holografický lak na nechty

Nemenej populárny je holografický rub pre nechtový dizajn. Je to veľmi jemný prášok častíc, ktoré menia farbu v závislosti od dopadu svetla. Pred nanesením holografického prášku je potrebné nechty prikryť v 2 vrstvách tmavým alebo svetlým lakom, aby nedošlo k žiadnym medzerám. V závislosti od zvolenej farby môže prášok jemne zmeniť odtieň, ale účinok zostáva zachovaný.

Trením hranol na nechty

Často sa zamieňajú s holografickým hranolom. Majú rovnaký princíp - oba sa trblietajú, ale v hranole sú častice také malé, že pokrývajú povrch rovnomernou zrkadlovou vrstvou, a manikúra s holografickým efektom pozostáva z väčších iskier viditeľných voľným okom. Hranol možno porovnávať s dúhovými škvrnami, ktoré zostanú na vode, ak sa doň dostane benzín.

Glitter Gel Polish

Majstri často navrhujú aplikovať na gélové laky veľké trblietky, aby zdôraznili dizajn. Napríklad, keď sa plánuje, že sa celá manikúra vykonáva pomocou módnej matnej povrchovej úpravy, bude vhodné vytiahnuť jeden prst pomocou žiarivého lesku a farba môže byť v tóne k všeobecnému alebo kontrastnému. Neexistujú žiadne obmedzenia na fantáziu. Najskúsenejší špecialisti môžu dokonca ponúknuť trblietavé vzory, ktoré vyzerajú veľmi pôsobivo a pripomínajú odlievanie fólie.

Rub na nechty aurora borealis

Už ste niekedy videli neuveriteľnú hru svetla a blikanie tohto neobvyklého prírodného fenoménu? Je nepravdepodobné, že nežijeme na severnom póle. Manikúra s trením polárnych svetiel je však k dispozícii každému. Tento neobvyklý typ dizajnu sa skutočne podobá nádherným prepadom na ďaleký sever, zatiaľ čo povlak zostáva úplne zrkadlený. Táto manikúra trvá 2 až 5 týždňov, dobre sa hodí k maľbe, kresbe a matnému povrchu v susedstve. Pre ešte úchvatnejší efekt môžete napodobniť kvapky alebo škvrny na nechtoch.

Zlatý trieť nechty

Krásnu zlatú manikúru so zrkadlovým leskom možno bezpečne nazvať klasikou, pretože je ideálna pre každodenný život aj večer. Často existuje definícia „tekutého zlata“, taký neobvyklý účinok dáva zlatému prášku na nechtový dizajn. Tento typ manikúry vyzerá veľmi bohato a štýlovo. Po nanesení prášku je hlavnou vecou dôkladné pretrepanie prebytočných častíc prírodnou mäkkou kefou a nie náhodným poškriabaním povlaku.

Trením bug na nechty

Pigment rub. Môže sa stať, že chrobák nechtov je veľmi podobný severným svetlám, niekedy sa tiež nazýva rubový chameleón. Charakteristický rys chrobáka v kombinácii farieb. Tento prášok sa vyznačuje zlatými a zelenými odtieňmi a žiarivo fialovou. Už ste niekedy videli chrobáka? Jeho telo je akoby pokryté miliónmi viacfarebných prachových častíc. Práve tento efekt dáva tomuto pigmentu trenie do nechtov.

Cena lak na nechty

Je úžasné, koľko stojí zrkadlený trieť. Pre svoju krásu a popularitu sú ceny za zrkadlový prášok mimoriadne prijateľné. Samozrejme, všetko záleží na výrobcovi, kvalite a objeme nádoby. V priemere vás 2-3 g trblietky stoja 100 - 150 rubľov. Súhlasíte, dosť lacná táto zmes na manikúru? Majstri nechtového umenia si kupujú veľké množstvo rubu, takže cena je výrazne odlišná, ale na domáce použitie nemá zmysel kupovať plechovky s obsahom 30 - 50 g perlete.

Video: ako urobiť rub na gélovom laku