Francúzština na nechty - najnovšie v roku 2019

Bezchybná manikúra je nielen dobre upravenými rukami, ale aj logickým záverom zvoleného obrazu. Hlavná vec je zvoliť si smer. Napríklad francúzske manikúry so vzormi sa stávajú súčasťou každodenného štýlu, priťahujú pozornosť, zvyšujú záujem zvonka. Ak chcete urobiť takú krásu na nechtoch, neuškodí vám cvičiť.

Francúzsky dizajn nechtov

Mnoho žien si vyberá klasiku v oblečení a konzervativizmus vo svojom svetonázore. Pôvodné myšlienky francúzskej manikúry môžu do istej miery „oživiť“ šedý každodenný život, zaviesť do nich prvok prekvapenia a možno aj jasné farby. Môže to byť odvážny hollywoodsky štýl alebo jemné jarné rozhodnutie. V každom prípade krásna francúzska bunda zdvíha náladu, dodáva vnútornej sebadôvere a veselosti.

Klasický

Táto možnosť je ideálna pre všetky príležitosti, pretože sa úspešne harmonizuje so všetkými štýlmi oblečenia. Okrem toho sa kombinuje s akoukoľvek formou nechtovej platničky. Na vykonanie samotnej techniky nie sú potrebné špeciálne zručnosti a je ľahké realizovať svoj nápad v domácom prostredí. Ak sú nechty predĺžené, môže to byť dvojitá bunda, ktorá sa považuje za trend viac ako v prvej sezóne manikúry.

Čierna bunda

Klasickou francúzskou manikúrou sú biele úsmevy na ružovom, béžovom alebo priehľadnom pozadí. Častejšie je to dvojfarebný dizajn, ktorý vizuálne predlžuje nechtovú dosku, čo jej dodáva upravený vzhľad. V poslednom čase je čoraz obľúbenejšia čierna bunda, ktorá môže byť pôvodne ozdobená jemnými prvkami, iskrami alebo voľnými. Vyzerá štýlovo, ak je prstencový prst vyrobený pomocou techniky závoja.

Bielo

Všetko to začína klasikou. V prípade tejto techniky je to biela bunda - so vzorom alebo bez neho. Ak boli pred niekoľkými sezónami všetky nechty vyrobené v rovnakom štýle, v tomto okamihu sa toto rozhodnutie stalo „morálne zastaraným“. Nechtové platne prstenca a malíčka sa môžu radikálne líšiť, pričom pôsobia ako chytľavý dekoračný prvok. Na tvare nezáleží: môže to byť napríklad oválny alebo mäkký štvorec.

S obrázkom

Na vytvorenie nechtového umenia je možné oživiť štandardný náter originálnymi vzormi, štýlovými nálepkami a jedinečnými kresbami. Nie je vôbec potrebné kresliť majstrovské diela na všetky prsty, môžete maľovať iba pár klincov jednej ruky. Francúz so vzorom je celý rad klasík, je dôležité iba správne kombinovať farby a pritom zostať v pohybe vašej fantázie v jednom štýle. Je lepšie nepoužívať chytľavé odtiene, aj keď sú to pastelové farby, ktoré účinne dopĺňajú jemný základ. Farba obrázka na výber tyrkysová, modrá, koralová.

Farebná bunda

Táto voľba je vhodnejšia v lete a na jar, keď duša žiada piesne a farby. Môžete si vybrať gélovú základňu a maľovať tipy rôznymi farbami, ktoré sú navzájom v harmónii. Napríklad to môžu byť modré, žlté, zelené a ružové odtiene. Viacfarebná bunda má niekoľko úprav, vrátane dvoch úsmevov vynikajúcich farieb, zlatého úsmevu s prstencom a chytľavých monogramov. Dekoratívne prvky sú tiež vítané, ale nepreceňujú výsledné majstrovské dielo. Naučte sa, ako krásne kresliť monogramy na nechty.

S kamienkami

Taký vynikajúci výkon manikúry je vhodnejší pre slávnostné príležitosti, keď je dôležité, aby sa ženské ruky pritiahli k zvýšenému záujmu verejnosti. Navrhovaný dizajn si častejšie vyberá nevesta a hlavným prvkom dekorácie je rozptýlenie kamienkov. Francúzština na nechtoch s kamienkami je problematická práca, ktorá nie je vždy praktická pri každodennom nosení. Avšak na počesť dôležitej udalosti vo vašom živote môžete experimentovať.

Trojuholníková francúzština

Ak sa klasika stala sviežou a jednotvárnou, je čas spojiť kreativitu a fantáziu a potešiť vás nezvyčajným dizajnom. Toto je skvelé riešenie v zime, keď chcete uniknúť útokom na melanchóliu a depresiu. Trojuholníková bunda je vhodnejšia pre predĺžené nechty, hlavne vo forme mäkkého štvorca. Namiesto úsmevov robte rohy vo forme malých trojuholníkov. Farbu je možné zvoliť podľa želania, podklad je ružový, priehľadný alebo béžový. Okrem toho, trojuholníky môžu byť zdobené chytľavé dekoratívne prvky, aby prsteň maľba.

Francúzska manikúra

Ak vykonávate manikúru, prvá vec, ktorú musíte rozhodnúť o tvare a dĺžke nechtovej platničky. Na krátkych nechtoch vyzerá vzor vyblednutý, bez výrazu; na podlhovastých môžete vytvoriť celé majstrovské dielo. Klasický francúzsky dizajn sa začína odstránením kutikuly, čím sa vytvorí požadovaný tvar podľa dĺžky každej nechtovej platničky. Inak sú zaujímavé nápady vítané.

Na krátke nechty

Ak máte nechty príliš krátke, môžete si zvoliť rozšírenie. Akrylová alebo gélová technológia bude záležať na rozhodnutí klienta, ale častejšie voľba pripadá na druhú možnosť z dôvodu jej praktickosti a trvanlivosti. Na rozšírených štvorcových formách, bielej bunde s dizajnom, kamienky vyzerajú perfektne, môžete použiť rozptyl a rozprašovanie. Môže to byť aj vzor prelamovania a monogramy. Ak je dĺžka krátka a nie je potrebné vyrábať rozšírené taniere, uprednostnite prísne klasiky a kreatívne kresby.

Na ostrých nechtoch

Špicaté nechty nie sú módne pre prvú sezónu. Častejšie sa jedná o rozšírenia tipov, ktoré je možné účinne zdobiť. Svetlé a tmavé francúzske vyzerajú rovnako elegantne, ale pre túto formu nechtovej platne je lepšie zvoliť vínovú, hnedú, fialovú, koralovú a dokonca červenú. Matný podklad sa považuje za novinku, aj keď sa jeho lesku ešte nepodarilo zbaviť. Ak sledujete moderné módne trendy, je zrejmé, že štýlový dizajn so vzorom v každej sezóne získa aktualizované riešenie, nové nápady a kreatívne farebné kombinácie.

Na nechty v tvare mandlí

Na fotografii vyzerajú také nechtové dosky jemne, elegantne, elegantne. Dizajn doplní hlboký úsmev, napríklad fialová alebo červená, a odporúča sa maľovať jeden necht v jasných farbách. Môžete použiť špeciálne nálepky, vďaka ktorým bude bunda na oválnych nechtoch jedinečná, chytľavá a nenapodobiteľná. Ak vykonávate svadobný návrh, odporúča sa zvoliť praktický šelak. Napríklad, maľte tipy na bielo, pridajte kamienky pozdĺž hranice. Prstenec je najlepšie navrhnutý v striebornej alebo zlatej farbe, monogramy sú vítané.

Na okrúhle nechty

Toto je praktická voľba pre každý deň, pretože nechty sa nelámajú a vybraný vzor si zachováva svoj bezchybný vzhľad po dlhú dobu. Je dôležité vybrať možnosti podľa zvyčajného štýlu oblečenia, aby nedošlo k vypadnutiu zo všeobecne akceptovanej farebnej schémy. Napríklad pre stúpenca prísnych klasík bude ťažké vyrovnať sa s výskytom dúhy na nechtoch a je nepravdepodobné, že milovník červených kvetov bude mať rád zelené.

Je lepšie robiť mesačnú manikúru, ktorá vizuálne predlžuje prst. Pre okrúhle nechty je to perfektné riešenie a jasné fotografie toho, čo urobil majster, sú jasným potvrdením. Úsmev môže byť šikmý, alebo je možné zvoliť si trojuholník. Takéto odvážne rozhodnutia sú novinkami minulých sezón, ktoré sú pevne zakotvené v umení modernej manikúry.

Na dlhé nechty

Ak sú nechtové platne natiahnuté prírodou a zároveň sú vysoko odolné, pre každého majstra je ľahké a príjemné pracovať s takýmto materiálom. Existuje veľa fotografií dokončených prác a klient si môže zvoliť len ten najvhodnejší dizajn pre svoj obraz. Francúzsky jazyk na predĺžených nechtoch je klasický, prírodný - sofistikovaný a luxusný. Je veľmi dôležité premyslieť obraz do najmenších detailov, aby nedošlo k narušeniu nálady a celkového dojmu. Základné požiadavky sú tieto:

  1. Na jeseň je vhodné zvoliť vínové a hnedé odtiene pre vynikajúce maľovanie, úsmev.
  2. Letná voľba - všetky odtiene dúhy, ktoré harmonicky vyzerajú na nechtoch rôznych tvarov a dĺžok.
  3. Novinkou sezóny sú strieborné a zlaté vložky, ktoré sa stávajú ďalšou líniou úsmevu na dlhom nechte. Dobre to vyzerá s čiernou, ružovou, červenou a vínovou.
  4. Bezchybná manikúra zaväzuje ženu, aby urobila nemenej originálnu pedikúru. Napríklad „Francúz“ na nohách sa tiež považuje za trend viac ako jednej sezóny.
  5. Výkresy môžu byť tematické, napríklad v lete na prsteň môžete usporiadať sedmokrásky, na jeseň - javorový list av zime originálnu snehovú vločku.
  6. Na doskách s dlhými nechtami môžete vytvárať objemové kresby, rozptyl, gradient. Technika mačacích očí, casting, pôvodne vyzerá.
  7. Obraz dúhy bude efektívne miznúť, keď sa na koncoch objavia viacfarebné úsmevy vo viacerých vrstvách.
  8. Ďalším riešením sú monogramy. Napríklad namiesto úsmevov na koncoch môžete vytvárať jemné vzory. Je dlhší a drahší, ale vyzerá elegantne a drahšie.
  9. Francúzska manikúra môže zostať klasikou, ktorá skôr zdôrazňuje oficiálny štýl oblečenia.

Video: -