Tetovanie pre dievčatá na ramene: náčrtky a význam

Čas, keď kresby na tele hovorili o zločineckej minulosti človeka, bol nahradený časom, keď sú tieto kresby spôsobom sebavyjadrenia. Ženské tetovanie na jej ramene sa stali populárnejšou ako kedykoľvek predtým, stále častejšie mladé dievčatá navštevujú myšlienku napchať si niečo na svojom tele. Toto rozhodnutie by sa však malo prijať po zodpovedaní otázok o význame a relevantnosti modelu.

Módne tetovanie pre dievčatá na paži

Ak sa s obrázkom na tele nemôžete rozhodnúť, čo chcete povedať, vyskúšajte obľúbené možnosti. Základom tohto kroku nie je vždy myšlienka, ktorú chcete vyjadriť, alebo túžba dať na svoje telo talizman. V niektorých prípadoch je dôvodom iba pokus o upútanie pozornosti a zvrátenie obrazu. Medzi módne trendy, tetovanie na ramene pre dievčatá z posledných sezón sú prítomné:

 • Mehendi. V arabských krajinách je rituálny vzor pre európske ženy jednoducho krásnou kresbou, ktorá je ligatúrou línií a kučeraviek. Mehendi vykonáva hennu, jedná sa o dočasné tetovanie, ale podobný vzor možno vyplniť ihlou.
 • Biele (reliéfne) výkresy. Nová škála tetovaní: vyzerá ako jazva, má však jasný obrys. Trend sa snažil na väčšine hollywoodskych hviezd, vďaka ktorým bol populárny. Hlavnou nevýhodou je, že bez ohľadu na veľkosť nie je čitateľná z diaľky.
 • Spárované tetovanie pre dievčatá na ramene sa ozýva rovnaké tetovanie v druhej polovici, vyrobené na rovnakom mieste. Kresba môže byť doslova rozdelená tak, že keď spojíte ruky, dostanete jeden celok. Alebo je hotový, ale má odkaz / odkaz na obrázok od inej osoby.

Na zápästí

Najbolestivejšia možnosť, pretože koža v tejto oblasti je veľmi tenká, zvyšuje sa citlivosť. Zápästie je však jednou z najelegantnejších častí tela akéhokoľvek dievčaťa, bez ohľadu na jej konštitúciu, a tetovanie zdôrazňuje túto skutočnosť. V záujme zachovania vizuálnej krehkosti tohto webu odborníci odporúčajú vytvoriť malú kresbu alebo nápis, ktorý nebude úplne zakrývať zápästie. Dievčatá vyzerajú veľkolepo:

 • vyzváňacie frázy alebo tkanie;
 • rozptyl malých prvkov bez silných detailov;
 • roztomilý kvetinový vzor;
 • párové tetovanie na zápästí ľavej ruky;
 • ľubovoľný vzor od zápästia po vnútro lakťa.

Na kefu

Vykonáva sa na zadnej strane. Je to nežiaduce, ak je kefa široká a prsty nie sú dlhé - vzorec, najmä pokiaľ ide o celú túto oblasť, problém ešte prehĺbi. Táto oblasť nie je veľmi obľúbená u dievčat, ktoré chcú mať tetovanie, ale toto je jedno z hlavných miest na orientálne maľovanie na telo. Manželstvo mehendi - henna kresby - vyplňuje zadný povrch ruky a nesie sa pozdĺž ramena k lakte. Vzor prechádza kefou z zápästnej kosti k ukazováku tenkou čiarou alebo zaberá celú plochu. Takéto tetovanie bude najúžasnejšie.

Na predlaktie

Čím vyšší je obraz, tým väčšia je jeho plocha, tým väčšia je jeho veľkosť. Toto pravidlo neplatí vždy, ale pokiaľ ide o tetovanie na pažiach pre dievčatá, je to mimoriadne dôležité. Malé vzory sa nevytvárajú zónou nad lakťom - uprednostňujú sa celé veľké obrázky: napríklad kvety, vtáky, hranaté zbrane. Je dôležité, aby zaberali najmenej polovicu zadnej časti predlaktia. Výnimkou pre dievča je vnútro, kde je umiestnená krátka veta alebo rozptyl malých prvkov.

Zistite, aké sú tetovania zápästia pre mužov.

Na ramene

Môžu vyzerať úplne rovnako ako v predlaktí. Tetovanie na ramene pre dievčatá predstavuje veľké prvky, svetlé, chytľavé kresby. Toto je druh unisexu: takmer všetko, čo muž môže naplniť do hornej časti paže, môže byť pre dievča vhodné. Fantastické zvieratá vyzerajú veľkolepo ako tetovanie - napríklad draky, ktorých chvost obklopuje rameno. Široké nápisy zvoniace po ramene nie sú vylúčené. Niektoré variácie výkresov sa týkajú lopatky.

Tetovacie rukávy

Pútavá voľba. Často to vyzerá veľmi neformálne, pretože je veľmi zriedkavé mať ľahký pôvabný vzorec. Rukávy, analogicky s bežným oblečením, úplne zakrývajú rameno a môžu natiahnuť celú dĺžku ramena k zápästiu. Vzor môže byť farebný alebo monochromatický, upcháva celý povrch pokožky. Predtým, ako sa rozhodnete urobiť, mali by ste pochopiť, že toto tetovanie už nie je možné skryť, najmä v lete.

Masters rozdeľujú tetovacie rukávy do 3 kategórií:

 • plné zápästie;
 • polovica do lakťa alebo z lakťa (rameno);
 • štvrtina do stredu predlaktia.

Tetovanie s významom pre dievčatá

Ak chcete, aby tento obrázok nebol iba prekrásnym obrázkom, ale aby obsahoval určité posolstvo, premýšľajte o tom, do čoho ho chcete investovať. Akékoľvek tetovanie pre dievčatá na ramene môže mať podtext - to sa netýka iba jednoznačných fráz, dokonca aj v cudzom jazyku. Za malou hviezdou leží vaša túžba spomenúť si na deň, keď sa vám stalo niečo, čo radikálne zmenilo váš život a spoločenské postavenie.

Najčastejšie interpretácie tetovania na pažiach pre dievčatá:

 • čelenka - prejav vedúceho postavenia, „princeznej“ v duši, zmysel pre jedinečnosť;
 • malý vták s roztiahnutými krídlami - túžba po slobode, tvorivej povahe, nedbanlivosti;
 • lapač snov - amulet talismana;
 • päťbodová hviezda - sebavedomie, pokoj, pripravenosť na zmenu;
 • osemcípa hviezda je znakom radosti zo života a situácie;
 • sova - múdrosť, životné skúsenosti;
 • lotosový kvet - volanie šťastia.

Krásne ručné písmo pre tetovanie

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť obrázok s významom, je vybrať frázu, ktorá vás charakterizuje, váš postoj k životu a / alebo ľuďom. Môže to byť pre vás veľmi dôležité príslovie, možno to povedal niekto, kto je vám blízky. Módne trendy ponúkajú dievčatám písanie nápisov v cudzích jazykoch, až po hindčinu, arabčinu alebo dokonca hieroglyfy. Posledné uvedené sú výhodné v tom, že jedno slovo alebo fráza je skrytá v jednom prvku. Ideálny variant neviditeľného tetovania na paži pre dievčatá, ktoré sa nechcú chváliť vzorom.

Obľúbené možnosti:

 • Pretrvávajúce latinské výrazy ako „per aspera ad astra“, ktorých preklad sa nevyžaduje;
 • frázy v arabčine o láske;
 • vaše iniciály alebo milované;
 • náboženské vyhlásenia;
 • nezabudnuteľné slová s dátumom.

Foto: tetovanie pre dievčatá

Pre čo najjasnejšie pochopenie toho, z čoho si môžete vybrať, vám odporúčame oboznámiť sa s výberom fotografií náčrtov a hotových kresieb, ktoré zobrazujú ženské tetovanie na ramene v celej jeho rozmanitosti. Stručné vety, abstraktné vzory, veľké obrázky, farebné a čiernobiele možnosti. Aj keď nedokážete nájsť to, čo ste hľadali, fotografie vám pomôžu presnejšie sformulovať myšlienku tetovania, posunú vás k správnej myšlienke.

Recenzia

Anna, 25 rokov - Keď som myslel na tetovanie na mojej paži, odradili ma - hovoria, že boli takto stigmatizovaní. Išiel som proti tomu, vyplnil som krátku frázu v arabčine (moje motto dáva dôveru) - mnohí sa dokonca zhodli na tom, že sa ukázalo krásne. Nesnažila sa o módu, cítila vnútornú potrebu. Mám pocit, že som urobil správnu vec: vnútorná harmónia sa stala úplnou.
Alice, 29 rokov - Šesť mesiacov som uvažovala o tetovaní na predlaktí pre dievčatá, bola som si istá, že kresbu doplním len tu. Po rozhovore s pánom, ktorého som si vybral na základe odporúčaní, som sa rozhodol urobiť to v zóne od lakťa po zápästie, zvnútra. Vybrali si škvrnitý tmavý modrý atrament - diskrétne, ale priťahovali pozornosť, v kancelárii sa schovávam s dlhým rukávom.
Karina, 22 rokov - s mehendi som hrával pár rokov - veľmi krásna ligatúra, bezpečne, s opálenou pokožkou, hnedo-červené vzory vyzerajú veľkolepo. Neskôr som sa rozhodol urobiť skutočné tetovanie: malú postavičku na zápästí. Bolí to, koža sa upokojuje veľmi dlho, bál som sa infekcie, ale nič sa nestalo. Kým ľutujem, pocit tetovania je inšpirujúci.