Ako vyberať peniaze z mobilného účtu

Stáva sa, že vám niekto dlhuje, ale dlžník nemá hotovosť. Ako byť v tejto situácii? Predpokladajme, že chcete zaplatiť nejakú prácu, ale nepamätáte si číslo svojej kreditnej karty. V živote existuje veľa podobných situácií. Tieto sumy je možné veľmi ľahko prijať na účet mobilného telefónu. Potom môžu byť vyplatené majiteľovi miestnosti. V digitálnom veku je dôležité vedieť, ako vyberať peniaze z telefónu.

Je možné vybrať peniaze z mobilného účtu

Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť. Napríklad prerušte zmluvu so servisnou spoločnosťou. V čase ukončenia zmluvy musíte vrátiť prostriedky, ktoré zostali na účte. Prípadne váš priateľ potrebuje finančné prostriedky na mobilnom účte a potrebujete hotovosť. Môžete vložiť prostriedky na jeho účet a on vám dá hotovosť. Je dôležité si uvedomiť, že pri iných prevodoch môžete prísť o úroky.

Ako vyberať hotovosť

Výhodným spôsobom, ako vybrať zostatok, je implementácia tohto postupu na virtuálnych kartách. Ako vyberať peniaze z MTS? Spoločnosť ponúka špeciálnu funkciu. Nazýva sa to MTS Money (MasterCard). Údržba a tvorba karty je úplne zadarmo, jedinou províziou je jej doplnenie (1,5%). Mnoho mobilných používateľov má záujem o to, ako vyberať peniaze z megafónu. Pre tohto poskytovateľa existuje funkcia (karty Visa). Rozdiel medzi Megafon a MTS spočíva v tom, že suma vášho účtu bude zostatok na karte SIM, zatiaľ čo prvý účet bude mať nulovú hodnotu. Provízia na Megafone - 1,5%.

V spolupráci s Alfa Bank spúšťa spoločnosť Beeline virtuálnu „Mobilnú kartu“. Ak chcete vyberať peniaze od spoločnosti Beeline, musíte vedieť: tu s províziou je všetko trochu iné. Výber 4,95% za výber hotovosti, 3,45% - za prevod na inú kartu. Na fyzické médiá je možné vydať „Mobilnú kartu“. Pre ňu je provízia 5,9% za výber prostriedkov, 1,99% za prevody. Poskytovatelia mobilných služieb poskytujú výberové služby. Takéto operácie sa vykonávajú pomocou systémov rýchleho prekladu (Unistream, Contact). Po žiadosti musíte prejsť na miesto odovzdania.

Okrem vyššie uvedených opatrení existujú aj iné jednoduché spôsoby výberu peňazí z mobilného zostatku. Medzi možnosti - vyplnenie formulárov na stránkach mobilných operátorov. Po registrácii je možné:

 • prevod na bankové karty;
 • platby za verejné služby, internet;
 • vrátenie rôznych pokút;
 • Možnosť prevodu finančných prostriedkov na rôzne zdroje pomocou virtuálnych peňaženky a účtov - medzi nimi WebMoney, Qiwi, Yandex.Money.

Je tu možnosť platiť telefonicky z internetových obchodov, divadelných kníh a lístkov do kina. V súčasnosti sa táto služba používa čoraz častejšie a pravdepodobne bude potreba fyzickej meny čoskoro zmiznúť. Prevádzkovatelia mobilných sietí poskytujú účastníkom určité podmienky na výber prostriedkov. Nezabudnite, že za manipulácie sa často vyberajú provízie pri výplatách súm z mobilného zostatku. Je lepšie využívať oficiálne zdroje mobilných operátorov.

S beeline

Na webovej stránke telekomunikačného operátora Beeline sa nachádza časť „Platba“. Má možnosť doplniť váš telefónny účet. Môžete z nej uskutočniť platbu a presunúť z Beeline na kartu. Prevádzkovateľ ponúka výber prostriedkov na akékoľvek iné telefónne číslo v krajinách Ruska a SNŠ. Prebieha prevod bankového účtu alebo karty, splácanie úverových dlhov. Je možné platiť za vstupenky do kín, dane. Na uskutočnenie prenosu je potrebné zadať potrebné údaje vo virtuálnej podobe alebo prostredníctvom SMS (bezplatne) na krátke číslo 7878.

Z megafónu

Odberatelia spoločnosti Megafon potrebujú autorizáciu na webových stránkach operátora. Existuje možnosť vybrať peniaze z spoločnosti Megafon vyplnením webového formulára na oficiálnom zdroji alebo odoslaním SMS (bezplatne) na číslo 3116. Prostriedky sa vyberajú na účet bankovej organizácie, kreditnej karty, zostatku na mobilnom telefóne a ďalších. Tarify spoločnosti Megafon za prevody sú vyššie ako tarify ostatných operátorov.

Prečítajte si viac informácií o tom, ako prevádzať peniaze z Megafonu na kartu.

S MTS

Ako vyberať peniaze z telefónu MTS? Poskytovateľ komunikácie vám umožní platiť za služby a internetovú televíziu pomocou bezplatnej transakcie. V ostatných prípadoch je prekladateľská služba v priemere 10 rubľov. Transakcia sa vykonáva vyplnením formulára na mieste. Je potrebné potvrdiť číslo, na ktoré sa prevod uskutoční, a podrobnosti o platbe. MTS je jedným z mála poskytovateľov mobilných služieb, ktorý vám umožňuje prevádzať prostriedky na telefónne čísla iných poskytovateľov. Z účtu MTS sa platí: komunálne, online nákupy a ďalšie.

S Tele 2

Najskromnejší z hľadiska počtu poskytovaných služieb, mobilný poskytovateľ. Nedochádza k žiadnemu prevodu finančných prostriedkov na iných operátorov. Transakcie z vášho mobilného čísla sú možné iba v rámci siete pomocou špeciálneho tímu. Zadáva sa v telefóne vo formáte jedenástich číslic. Chýbajúce vyberanie úrokov alebo platenie záručných služieb.

Ako prevádzať peniaze z telefónu na platobnú kartu

Táto operácia sa vykonáva prostredníctvom platobných služieb. Medzi nimi sú napríklad Yandex.Money, WebMoney a Qiwi. Ako prevádzať peniaze z telefónu na kartu Sberbank, skúsme prísť na príklad Qiwi. Pochopenie toho, ako preniesť sumy z telefónu na kartu, je jednoduché. Na prácu s Qiwi sa používajú stacionárne a mobilné zariadenia. Výber prostriedkov z peňaženky qiwi je možný z počtu operátorov MTS, Megafon, Tele 2. Služba Beeline nefunguje. Výstupná postupnosť:

 • Zaregistrujte sa a prihláste sa na svoj osobný účet (zaregistrujte sa pre operátora, ktorého služby používate).
 • Na úvodnej stránke kliknite na položku Doplňte peňaženku.
 • V ľavom stĺpci kliknite na položku Všetky spôsoby vkladu.
 • V zobrazenom zozname vyberte položku Účet mobilného telefónu.
 • Zo zoznamu vyberte operátora, ktorého potrebujete.
 • Kliknite na položku Podrobnosti.
 • Do poľa „Suma“ zadajte požadované číslo (zobrazí sa so zreteľom na províziu).
 • Kliknite na položku Preložiť.
 • Dôkladne skontrolujte údaje a potvrďte tieto informácie.
 • Keď dostanete správu SMS s textom „Poslať odpoveď SMS s ľubovoľným textom“, urobte to.
 • Potom budú tieto prostriedky prevedené do peňaženky Qiwi.

Zistite, či môžete vybrať peniaze z telefónu iným spôsobom.

Video: ako zarobiť peniaze zo SIM karty

Pozrite si videá, ktoré vám pomôžu zistiť, ako vyberať peniaze z telefónov a vyberať z mobilných telefónov na serveri WebMoney, Qiwi, Yandex.Money. Môžete použiť systém Unistream. Z videí sa dozviete, čo sú výmenníky a ako ich používať. Nepochybnou výhodou je možnosť výberu hotovosti z vášho telefónneho účtu prostredníctvom bankomatu. Túto službu poskytuje spoločnosť Beeline.

Preložiť do peňaženky qiwi

Výber zostatku

Odstrániť z bankomatu