Vytvorenie výročného fotoalbumu

V predvečer veľkej dovolenky jedného z najbližších ľudí chcem vždy predstaviť neobvyklý darček, ktorý prekvapí a poteší narodeninovú oslavu. Neštandardný prístup k riešeniu problému súčasnosti zanechá pozitívnejšie dojmy. Hrdina dňa bude príjemne prekvapený, keď uvidí fotoalbum pre domácich majstrov ako darček, aby našiel fotografie a pamätné znaky pripomínajúce svetlé dni minulosti. Ako správne navrhnúť fotoalbum k výročiu, aké typy sú k dispozícii - to všetko bude uvedené nižšie.

Príklady dizajnu fotoalbumu ako darček k výročiu

Pred niekoľkými desiatkami rokov bolo veľmi populárne zostavovať a uchovávať rodinné albumy. Sledovali životnú cestu človeka od detstva po dospelosť. Medzi fotografiami boli napísané vhodné rady piesní populárnych pre toto obdobie. Tieto fotoalbumy riešili ženy viac. Štandardný prístup k ukladaniu fotografií do albumov sa stal zastaraným. Obdobie počítačovej techniky a prítomnosť digitálneho fotoaparátu v každom páre negovalo tlač a ukladanie fotografií. Ale všetko sa vráti.

Ak ľudia staršej generácie predstavia k narodeninám fotoalbum, plné obrázkov a príjemných drobností súvisiacich s akýmikoľvek etapami ich života, stane sa z toho celá udalosť, rodinné dedičstvo. Album s darčekovými fotografiami môže byť obzvlášť zaujímavý, ak sa na jeho tvorbe podieľa niekoľko členov rodiny, z ktorých každý zodpovedá za konkrétnu oblasť práce.

Scrapbooking vintage album

Album, vyrobený s láskou technikou scrapbooking, vyzerá ako stará vec. Objemný obal je ručne zdobený v štýle vintage, pokrytý látkou, lepiacou stuhou, gombíky, pamätné znaky. Výstrižky z novinových článkov sa striedajú s fotografiami, maličkosťami, stuhami, pohľadnicami, telegramami na hlavičkových papieroch, ktoré sú dlhé roky - ako celok vo fotoalbume reprodukujú život celej éry.

Zistite, aké ďalšie nápady na scrapbooking môžete použiť vo svojom albume.

Vo forme rodokmeňa

Ako často ľudia dobre poznajú svoju rodinnú históriu? Už ste niekedy premýšľali o pôvode priezviska, ktoré nesiete, ktorí boli vaši predkovia pred niekoľkými generáciami? Vypracovanie rodokmeňa je vzrušujúca a užitočná činnosť. Štúdium rodinných archívov môže odhaliť zaujímavé skutočnosti, ktoré boli predtým tajné. Začnite zbierať album s fotografiami od najstarších dní, keď boli matky a babičky stále mladé.

Prilepte ich ako korunu stromu, pod každú fotografiu urobte nápis - nielen priezvisko a meno, ale aj tie podrobnosti, o ktorých viete. Postupne v albume pokračujte k fotografiám urobeným v posledných rokoch. Čas ubehne - a vaše deti a vnúčatá si budú vďačne spomínať na toho, kto začal túto hodnú firmu - aby zhromažďovali informácie o rodine vo fotoalbume. Ľudia, ktorí poznajú svoje korene, súvisia s rodinnými tradíciami s veľkým strachom a úctou.

Fotoalbum pre svadobné výročie

Okrúhle svadobné výročie je významnou udalosťou. Pri vytváraní albumu sa vám bude hodiť predstavivosť a túžba vytvoriť si vlastný darček vlastnými rukami. Zbierajte fotografie s dátumom od okamihu registrácie manželstva - a nechajte toto fotoalbum prekvapením pre výročia. Každá stránka, tematicky navrhnutá v kombinácii s fotografiou, bude zaujímavá a fascinujúca na prezeranie, pričom si bude pamätať na udalosti zachytené na papieri. Zaujímavou voľbou pre darček je aj vytvorenie koláže namiesto fotoalbumu. Roky strávené v manželstve budú príležitosťou na pokračovanie návrhu albumu.

S dlhými cestovnými trofejami

Počas dovolenky sme všetci radi fotografovaní. Na konci cesty sa hromadí veľké množstvo fotografií do albumu, kde nielen samotní rekreanti, ale aj zaujímavé miesta, krásna príroda, zázraky miest, kde ste boli. Keď je pamäť čerstvá, začnite okamžite vytvárať také cestovné fotoalbumy. Foto reportáž o výletoch na nepreskúmané zaujímavé miesta má právo na samostatný album.

Urobte podrobný popis fotografií: kde to bolo, čo zažili, vtipné, zvedavé prípady, ak nejaké existujú. Komentáre v albume pomôžu obnoviť udalosti do najmenších detailov v nasledujúcich rokoch a môžete hrdo povedať svojim deťom alebo vnúčatám o tých zaujímavých miestach, ktoré ste navštívili. Možno by chceli zopakovať svoju trasu, ktorá sa stane ďalším spojovacím vláknom generácií. Malé suveníry prinesené z výletu a pripojené k stránkam albumu budú pre každého zaujímavé.

Výročie album ako darček rodičom k výročiu

Niektorí z rodičov nechali veľa albumov v albumoch svojej mladosti, rokov vysokej školy, obdobia dospievania, niektorí sa môžu pochváliť trochu. Fotografie sa čas od času stávajú nepoužiteľnými. Dajte svojim rodičom darček - obnovte uložené fotografie, vytlačte ich na kvalitný papier, vytvorte nové album podpísaním fotografií, v ktorom roku a kde boli odfotené, ak máte takéto informácie. Rodičia budú veľmi vďační za vašu pozornosť na ich život.

Výročie album v koženom obale

Dary takej úrovne, ako sú fotoalbumy v koženom puzdre, poskytujú významné udalosti, ktoré sa odohrávajú v živote. Táto príležitosť bude výročím. Drahý solídny darček má reprezentatívny vzhľad. Album vo forme knihy má často prírodnú koženú obálku, ručne vyrobenú majstrom, a preto je cennejšia. Súčasťou je puzdro s magnetickými zámkami, na ktorom je umiestnený fotoalbum. Táto sada bude skvelým darčekom pre hlavu výročia.

50 rokov výročia retro štýle

50 rokov je polstoročie, žije so svojimi radosťami, spomienkami. Predstaviť darček - fotoalbum vytvorený v retro štýle k výročiu znamená ukázať, koľko vám záleží na tejto osobe, udalosti, ktoré sa mu počas jeho života stali, sú dôležité. Vintage vzhľad fotoalbumu pomôže dosiahnuť ozdobné detaily na obálke, ako sú vosková pečať, nápisy, spomienky priateľov, napísané na kartónové listy.

Keď príde 50. výročie, v mojej pamäti je stále veľa čerstvých udalostí, ale tie symboly času, ktoré sa objavia pred mojimi očami, zhromaždené v albume, budú ďalšou pripomienkou dobre prežívaných rokov. Mladší príbuzní, ktorí starostlivo zbierali materiál na ozdobu, sa sami trochu ponorili do tých historických udalostí, o ktorých vedeli len počúvaním.

Aké štítky sa majú použiť pre fotoalbum

Vo fotoalbe by mali byť titulky vedľa obrázkov veľké, čo znamená, že na stránke vyjadrujú význam fotografie. Bežnými príkladmi sú: „Jemná vlna“, „Relaxácia na piesočnatej pláži“, „Takže dátumy rastú“ (pre cestovný album) alebo „Moji rodičia v predvečer známosti“, „Prvé dni rodinného života“, „Doplnenie rodiny Sviridov“ (album) na svadobné výročie).

Môže existovať veľké množstvo nápisov, hlavná vec je, že zodpovedajú zmyslu konkrétnej fotografie. Musí byť tiež na mieste niekoľko riadkov prevzatých z piesne - napríklad „Zásnubný prsteň je náročná dekorácia, dve riešenia sú jedným riešením“. Ak ste inšpirovaní, skúste verš rýmovať na niekoľkých riadkoch: „25 nie je len číslo, 25 je kus storočia a zostane skutočnou osobou až sto rokov.“ Text je možné tlačiť alebo krásne písať rukou.

Kde kúpiť a koľko je fotoalbum

Vo všetkých obchodoch, ktoré predávajú knihy, kancelárske potreby a súvisiace produkty, ponúka veľký výber štandardných albumov pre rôzne množstvo fotografií. Jednoduché viazané a ručne vyrazené modely, kožený poťah alebo obyčajná farebná lepenka, silné papierové listy, na ktorých sú pripevnené obrázky alebo plastové vrecká - to všetko ovplyvňuje cenu albumu.

Krásny dizajn fotoalbumov k výročiu - fotografia

Výročí sa líši, preto by mal byť vzhľad darčekových fotoalbumov navzájom odlišný. Svadobné výročie a okrúhly dátum veku sa môžu prekrývať, ale výrazne sa líšia v dizajne vzhľadu albumu. Zaujímavé, originálne nápady, manuálna práca investovaná do výroby každej farebnej stránky udrží dušu v teple a vytvorí nové rodinné tradície, ktoré sa odovzdávajú budúcim generáciám.