6 predlžovaní mihalníc

Typy mihalníc na predlžovanie sa líšia tvarom ohybu, ktorý si majster vyberie v súlade s odrezaním očí alebo inými rysmi tváre klienta a úlohami, ktoré sa riešia pomocou postupu. Správny výber ohybu závisí nielen od vizuálnych výsledkov, ale aj od dĺžky nosenia cilií bez ich straty a častého lámania.

J - prírodné

Takmer rovné chĺpky s mierne stočenými špičkami sú typu J (prírodné). Používa sa buď na spodné viečko, alebo na vytvorenie efektu prírodného vzhľadu s neúplnou klasickou budovou. Vhodný pre malé okrúhle oči, majiteľov vzácnych dlhých rovných rias.

B - prírodný

Prírodné formy rozšírených mihalníc sa dosahujú pomocou ohybu B (mierne). Pre väčšinu žien majú prírodné riasy tento tvar. Vďaka tomuto typu sa dosiahne prirodzené predĺženie, obraz sa ešte viac zdôrazní. Vhodný na akýkoľvek rez, vyzerá obzvlášť dobre na amygdale.

C - stredné

Akákoľvek budova môže byť uskutočnená pomocou typu C (médium). Univerzálny oblúk zdvíha riasy, „otvára“ oko, robí ho vizuálne väčším a vzhľad je hlbší. Je vhodný pre väčšinu žien, vrátane tých, ktoré sú vo veku (ktoré chcú odvrátiť pozornosť od vrások okolo očí), a so zníženými rohmi s previsnutým horným viečkom.

D alebo SS - veľkolepé

Z 6 záhybov mihalníc, typ D je tiež jedným z najpopulárnejších, pretože ide o ženy s akýmkoľvek strihom očí a oválnej tváre. Používa sa v prípade nedostatočnej hustoty prirodzených rias, najmä so smerom rastu „dole“, previsajúcich viečok alebo znížených rohov. Pomocou tohto ohybu je možné opraviť časť očí a do istej miery tvar tváre, ale konečný výsledok nie vždy vyzerá prirodzene (hlavná nevýhoda typu D).

M - v pohode

Toto ohnutie vizuálne predlžuje a zväčšuje objem mihalníc (v porovnaní s rovnakými verziami iného tvaru ohybu). Odporúča sa na rast riasín smerom nadol, na predĺženie vonkajších rohov so zavretými očami a do vnútorných očí so širokými očami.

U - silný

Silne zvlnená cilia, vhodná na vytvorenie pódia, alebo pre mladé dievčatá obliekajúce sa v štýle „Baby Doll“. Počas procedúry je potrebné starostlivo dávkovať objem vlasových predlžovaní, inak výsledok vyzerá groteskne. Rovnaký typ je možné čiastočne použiť so zníženými rohmi viečok.