Nahý make-up pre hnedé oči: ako to urobiť krok za krokom

Makeup je jednou z najdôležitejších etáp procesu vytvárania úspešného obrazu. Teraz na vrchole popularity je nahý make-up. Žena s ním vyzerá čo najprirodzenejšie, akoby sa vôbec neobťažovala. Taký make-up je ideálny pre každodenný vzhľad, nenápadne zdôrazňuje krásu dievčaťa, skrýva niektoré nedostatky.

Nahý make-up a jeho vlastnosti

Nahý make-up má najprirodzenejší vzhľad a je teraz veľmi populárny. Je určený na zdôraznenie prírodných krás, nespôsobuje žiadne ďalšie prvky. S týmto make-upom budete vyzerať veľmi sviežo a atraktívne. Výhodou nahého makeupu je to, že je vhodný pre každú príležitosť. Charakteristické vlastnosti:

 • hladká žiarivá pokožka;
 • jemné „zdravé“ začervenanie;
 • výrazné oči;
 • dlhé mihalnice;
 • nedostatok jasných farieb a jasných čiar.

Kozmetické nástroje

Make-up musí byť dokonalý. Pri vykonávaní sa nemôžete obísť bez špeciálnych nástrojov:

 1. Korekčné a základové kefy. Umelá alebo zmiešaná hromada.
 2. Špongia na založenie.
 3. Niekoľko štetcov vyrobených z prírodnej hromady pre očné tiene v tvare okvetného lístka. Je lepšie vziať zo sable alebo stĺpu. Veľkosť - 1-1,2 cm.
 4. Tieňová kefa. Tiež v tvare plátku, ale s veľkosťou 5-8 mm. Používa sa na nanášanie tiene na spodné viečko, vo vnútornom rohu.
 5. Perová kefa. Objemový, okrúhly alebo oválny, so zošikmenými alebo rezanými polkruhovými vlasmi. Navrhnuté tak, aby vytvorili plynulý prechod na hranici pohyblivých a pevných viečok.
 6. Kefa na pery. Pomáha rovnomerne nanášať rúž alebo lesk a vyplňuje všetky hrče a praskliny. Poskytuje ekonomickú spotrebu kozmetiky.
 7. Štetec na obočie. Prírodné alebo umelé.
 8. Kefa na riasy. Hrebene, odstraňuje prebytočné jatočné telá.
 9. Široká ventilátorová kefa vyrobená z umelého materiálu. Na zametanie tiene v sprche.

Čo potrebujete od dekoratívnej kozmetiky

Na výrobu nahého makeupu nebude potrebných príliš veľa produktov. Môžete to urobiť pomocou týchto kozmetických prípravkov:

 • paleta tieňov (mnoho výrobcov vyrába špeciálne nahé palety);
 • biela ceruzka na zafarbenie sliznice;
 • základ pre make-up;
 • Očný tieň, ceruzka, gél na obočie;
 • tekutý korektor alebo korektor;
 • červenať;
 • drobivý prášok;
 • základový krém.

Paleta prírodných farieb pre hnedé oči

Nahý make-up je vhodný pre všetky ženy bez ohľadu na vek. Farebná paleta sa môže líšiť v závislosti od vlastností vzhľadu: odtieň pokožky, vlasy, oči. V prípade sviežej brunety je lepšie nahý zobrať zlaté odtiene béžovej a hnedej farby. Jemné odtiene ružovej palety sú vhodnejšie, majú svetlú srsť so svetlými vlasmi. Prípustné sú aj akcenty v béžovej farbe.

Očný tieň

Dievčatá s hnedými očami majú veľké šťastie pri výbere kozmetiky. Takmer všetky odtiene tieňov sú pre nich vhodné. Niektoré vyzerajú trochu výhodnejšie, iné menej, ale neexistujú žiadne farby, ktoré je prísne zakázané používať. Profesionálni vizážisti odporúčajú používať tie odtiene, ktoré sa líšia od tých v clone: ​​nasýtená zelená, modrá, bronzová, zlatá. Aby ste zdôraznili hĺbku vzhľadu a výraznosti, kombinujte rôzne odtiene.

Existuje niekoľko farieb, ktoré sú zaručené, že sú vhodné pre nahé make-up pre hnedé oči. Sú to tieto odtiene:

 1. Brown. Použite tóny, ktoré sú tmavšie alebo svetlejšie ako clona. Namaľujte matnými tieňmi, dodávajú vzhľadu únavu, je lepšie trblietať sa.
 2. Zelene. Pre elegantný vzhľad si vyberte olivu alebo khaki. Ak chcete vyzerať svieže a originálne, vyberte odtieň tráva a skombinujte ich so žlto-zelenou farbou.
 3. Fialové. Všetky odtiene tejto rady sú ideálne pre hnedé oči.
 4. Modro. Pokúste sa vyrovnať s tyrkysovými, nebeskými tieňmi, mala by sa ukázať veľmi krásne. Tmavo modrá pomôže zdôrazniť hĺbku pohľadu.

Hnedé očné linky a očné linky

Obrys nakreslený pozdĺž línie mihalníc dodáva vzhľadu hĺbku. Sumarizujte ich voliteľne čiernou farbou. Dievčatá s hnedými očami sú ideálne pre fialový obrys, najmä v kombinácii so zelenými alebo modrými odtieňmi. Kovový lesk bude vyzerať skvele. Univerzálna voľba pre denné a večerné líčenie - tmavo modrý obrys. Môžete použiť hnedé očné linky, ale malo by byť o 1 alebo 2 tóny tmavšie ako dúhovka. Platné možnosti pre zelenú škálu sú smaragd a oliva.

Riasenky

Teraz si môžete tento kozmetický výrobok kúpiť v takmer akomkoľvek odtieni. Vhodné sú hnedé oči, smaragd, hnedá, čierna so striebornou alebo bronzovou matkou perlete. Odtieň tohto nástroja by sa mal zvoliť s ohľadom na farbu vlasov. Brunetky môžu experimentovať a farbiť mihalnice v akomkoľvek tóne. Blondínky by mali venovať pozornosť hnedým, zeleným, strieborným a bronzovým telom.

Ako urobiť nahý make-up - krok za krokom pokyny

Makeup dostal meno od slova „nude“, ktoré je preložené z angličtiny ako „nahý“. Malo by sa to urobiť tak, aby dievča vyzeralo nenarodené a jej pokožka žiarila zdravím, jej cnosti boli zvýraznené a jej nedokonalosti boli maskované. Tento výsledok môžete dosiahnuť súborom opatrení, ktoré sa začínajú prípravou osoby. Vykonáva sa v niekoľkých fázach:

 1. Očistite si tvár penou, mydlom a čistiacim mliekom. Vyberte si výrobok podľa typu pleti.
 2. Pozdĺž masážnych liniek naneste zvlhčovač. Môže nahradiť vašu základňu pre denné líčenie.
 3. Hydratuje pokožku okolo očí pomocou špeciálneho krému alebo gélu.
 4. Ošetrite vaše pery drhnutím alebo podobným prostriedkom na ich zmäkčenie.

Keď je tvár pripravená, môžete prejsť do zostávajúcich fáz make-upu. Ako urobiť jemný make-up pre hnedé oči:

 1. Naneste podklad pod make-up (základný náter). Pre mastnú pleť vyberte nástroj s matnou textúrou, ktorý je náchylný k suchu - s hydratačným účinkom.
 2. V prípade potreby použite korektor. Zelená odstraňuje začervenanie a maskovanie akné, modrá a biela zakryje kruhy pod očami a fialová neutralizuje žltnutie.
 3. Použiť nadáciu. Vyberte textúru podľa rovnakého princípu ako základný náter.
 4. Naneste sypký prášok. Vykonajte opravu v dvoch odtieňoch. Zvýraznite vyčnievajúce oblasti a stmavte boky tváre, oblasť pod lícnymi kosťami, krídla nosa, vlasovú líniu.
 5. Vyrobte si obočie. Dajte im prirodzený tvar a vytrhnite extra chĺpky. Vyčesajte si obočie hore a nabok. Aplikujte ceruzkou, očné tiene alebo gélom.
 6. Používajte zvýrazňovač s reflexnými časticami. Naneste ju na lícne kosti, foveu nad peru, chrbát nosa, stred čela.
 7. Naneste červenanie. Broskyňové odtiene sú vhodné pre nahé líčidlá.
 8. Aplikujte základňu v tieni. Natierajte ju rovnomerne po pokožke štetcom alebo rukami.
 9. Vykonajte nahý make-up pre hnedé oči. Je vhodná alternatíva, pri ktorej sa na záhyby horného viečka použijú béžové tiene. Farba vedie do chrámu. Make-up viečko broskyňové. Naneste mlieko pod obočie a na vnútorný roh. Sliznicu priveďte bielou ceruzkou. Vytvorte jemnú mäkkú šípku, aby ste zafarbili medzilícny priestor.
 10. Doplňte mihalnice v jednej alebo dvoch vrstvách.
 11. Dizajn pier. Zakrúžkujte obrys. Naneste neutrálnu rúž.

Pre blondínky

Blond dievčatá musia zdôrazňovať svoju prirodzenú ľahkosť. Make nahé make-up pre blondínky, pretože pri nesprávnom prístupe, bude tvár zlúčiť s vlasmi a bez výrazu. Ak sa tomu chcete vyhnúť, postupujte podľa týchto tipov:

 1. Blondínky môžu a dokonca musia zvýrazniť tvár kontúrou. S tmavým odtieňom ošetrite oblasť pod lícnymi kosťami, bokom tváre. Svetlo sa aplikuje na všetky vyčnievajúce oblasti, bradu, nosný mostík, stred čela.
 2. Hnedé oči, farby s prírodnými odtieňmi nahej palety, môžete tmavé. Odporúča sa nakresliť veľmi tenké upravené šípky pozdĺž okraja rias.
 3. Zoberte hnedú riasenku.
 4. Pery môžu byť maľované rúžom akéhokoľvek odtieňa ružovej alebo priehľadnej.

Nahý make-up pre hnedé vlasy

Pre dievčatá s vlasmi tejto farby sa dokonale hodí „nahý“ make-up. Na hnedovlasý make-up vyzerá krásne svetlo pastelové nahé tóny. Funkcie výberu kozmetiky:

 1. Vyberte si základ pre tón ľahší ako pleť.
 2. Obočie a hnedé oči sú natreté hnedou ceruzkou.
 3. Vhodné odtiene v teplých béžových farbách. Je žiaduce, aby mali hodvábnu štruktúru a reflexné častice.
 4. Používajte červenkasté nahé béžové odtiene.
 5. V prípade pier si vyberte priehľadný ružový lesk alebo jemnú broskyňovú rúž.

Pre brunetky

Ak máte tmavé vlasy, úlohou kozmetiky je zdôrazniť prirodzený jas vzhľadu. Keď robíte make-up pre brunetky, musíte vziať do úvahy tieto vlastnosti:

 1. Ak máte tmavé vlasy, mali by ste zvýrazniť obočie a mihalnice. Odtiene vyberajte opatrne, aby ste ich neprežili make-upom.
 2. Ak chcete zvýrazniť hnedé oči, ale nechať ich prirodzené, nenasúvajte ceruzkou jasné grafické čiary. Obrysy zmiešajte špeciálnou kefou. Farba očných viečok je hnedá alebo bronzová.
 3. Očné viečka béžové alebo broskyňové s matným efektom.
 4. Na pozadí tmavých vlasov sú viditeľné nedokonalosti kože. Ak ich chcete skryť, použite nadáciu, ktorá je správne vybraná vo farbe, korektore a prášku.
 5. Brunetky vyzerajú bledo, takže sa musia nanášať na lícne kosti červenať bez blikania fragmentov.

Dymový očný večer nahý make-up

Variant Smoky eyes vyzerá dobre a dá sa ľahko vykonať. Je ideálny na večer. Podrobná inštrukcia na vykonanie:

 1. Vyrovnajte tón pleti, aplikujte nadácie, nadácie. Použite prášok so žiariacimi časticami.
 2. Nakreslite obrys so zhrubnutím do vonkajšieho rohu nad a pod. Zmes dobre.
 3. S najtmavším odtieňom zafarbte viečko od vonkajšieho rohu k začiatku pohyblivej oblasti. Zdôraznite im vonkajšiu tretinu dolného viečka.
 4. S odtieňom trochu svetlejším zafarbite stred oka nad a pod. Prechody dôkladne premiešajte.
 5. S najmenším odtieňom zafarbite oblasť pod obočím a vnútorným rohom.
 6. Naneste dve vrstvy riasenky, venujte osobitnú pozornosť vonkajším riasam.
 7. Naneste rúž alebo lesk na pery neutrálneho odtieňa a trochu sa začervenajte v hnedých odtieňoch.

Funkcie nanášania make-upu na hnedé oči, v závislosti od ich typu

Mnoho aspektov vzhľadu ovplyvňuje to, ako je dievča lepšie nalíčiť. Nezabudnite vziať do úvahy nielen farbu očí, ale aj ich prierez. Tieto tipy vám pomôžu pri vizuálnej úprave ich tvaru:

 1. Na otvorenie očí naneste špeciálnu bielu ceruzku na sliznicu dolného viečka.
 2. Ak chcete mierne rozšíriť svoje hnedé oči, vložte do vnútorných rohov malé červené bodky. Budete prekvapení, aký bude účinok.
 3. Nakreslite tmavý tieň na trojuholníkovú šípku na vonkajšom rohu oka. Tým sa to vizuálne zdvihne. V tomto prípade je lepšie, aby spodné viečko zvonku zvýraznilo alebo len mierne zatienilo.

Hlboko posadené oči

Make-up pre dievčatá s touto vlastnosťou štruktúry tváre nie je ťažké. Z kvetín sú pre nich najvhodnejšie broskyňové, krémové, fialové, bronzové a svetlé močiare. Použitie viac ako troch odtieňov sa neodporúča, aby sa obraz nepreťažil. Podrobné pokyny na vykonanie jednej z možností make-upu:

 1. Pohybujúce sa viečko posúvajte tmavo šedým, čokoládovým alebo hnedým obrysom.
 2. Vyberte si 2 základné tóny: svetlo do vnútorného rohu hnedého oka, tmavšie do okolia. Rozdeľte ich cez viečko zdola nahor. Perie na hranici.
 3. Riasenka, ktorá dodáva ďalší objem, zafarbí vaše horné mihalnice. Môžete sa dotknúť iba spodných rohov vonkajšej hrany.

Ak sú oči blízko nosa

Hlavnou úlohou make-upu je vizuálne zväčšiť proporciu tváre. Ak chcete zväčšiť vzdialenosť medzi pevne nastavenými hnedými očami, tieto triky vám pomôžu:

 1. Maľovať vnútorný roh a polovicu mobilného storočia svetlými odtieňmi bez perlete.
 2. Obočie by malo byť na tenkom nose tenšie a jeho vonkajšia časť by sa mala predĺžiť natiahnutím ceruzkou.
 3. Vonkajšie rohy hnedých očí natierajte tmavými odtieňmi bez tieňov.
 4. Ak urobíte šípku, zahusťujte ju v strede.
 5. Silné farebné mihalnice na vonkajších rohoch. Z vnútornej strany ľahko natiahnite atrament v jednej vrstve.
 6. Spodné viečko priveďte z vonkajšej strany na maximum do stredu.
 7. Bielu ceruzkou podčiarknite vnútorný roh oka.

Ak hľadáte možnosti denného make-upu pre lieskové oči, ktoré sa nachádzajú blízko nosa, skúste nasledujúcu možnosť:

 1. Pohybujúce sa viečko doplňte svetlými matnými tieňmi.
 2. Na vnútorný roh naneste bielu farbu. Používajte tiene alebo ceruzku, produkt dôkladne premiešajte.
 3. Vonkajší roh a tretina spodného viečka na vonkajšom kryte s tmavým odtieňom. Brown to urobí.
 4. Podšívkou alebo ceruzkou urobte šípku na vonkajšej strane spodného viečka a polovice zvršku.
 5. Zafarbite mihalnice hnedou alebo čiernou riasou.

Široké oči

Správne zvolené nahé líčenie v tejto situácii pomôže obnoviť proporcie tváre. Najvhodnejšie možnosti sú napríklad dymové oči, mačacie oko, orientálny štýl. Pri maľovaní berte do úvahy tieto momenty:

 1. Venujte pozornosť línii obočia. Natiahnite ich mierne zo strany hlavy, mierne bližšie k nosu. Použite ceruzku a špeciálny gél.
 2. Vezmite dva odtiene tieňa: svetlý a tmavý. Naneste podklad navždy. Na vnútorný roh naneste tmavé tiene na stred, na vonkajšie svetlo. Perie na hranici.
 3. Nakreslite hrubšiu šípku dovnútra a tenšiu vonku. Nevyťahujte ho za roh.
 4. Riasenka v dvoch vrstvách.

Očný make-up previsajúci

Hlavnou úlohou make-upu je dať výrazu vzhľad. Dôraz sa kladie na pery. Vztýčené a pretiahnuté, ale nie príliš silné obočie, sú ideálne pre dievčatá s blížiacim sa viečkom, odvádzajú pozornosť od nedostatku. Pri tejto technike je najlepšie urobiť nahý make-up pre hnedé oči:

 1. Naneste svetlé tiene na pohybujúce sa viečko a oblasť pod obočím.
 2. Dajte odtieň mierne tmavšiu zo stredu do vonkajšieho rohu. Prechod dokonale premiešajte.
 3. Na ryhovanie naneste najtmavší odtieň s predĺžením na vonkajší roh. Nevynášajte dovnútra. Spodné viečko priveďte rovnakej farby. Prejdite všetky prechody.
 4. Nakreslite cestu nahor.
 5. Vyfarbite horné mihalnice v dvoch vrstvách a spodné v jednej.