Horoskop Váhy pre rok 2018 pre mužov, ženy a deti

Na začiatku nového roka veľa ľudí chce vedieť, čo pre nich hviezdy pripravili. Čo musíte byť pripravení duševne a fyzicky vo všetkých oblastiach života. Astrologická predpoveď Pavla Globu a ďalších slávnych astrológov vrhne svetlo na horoskop Váhy na rok 2018, ktorý čaká predstaviteľov tejto značky pod záštitou Venuše na všetkých dvanásť mesiacov.

Horoskop pre Váhy za rok

Symbol červeného požiaru, Červený požiarny kohút, odovzdáva vládu opradám vládcovi Žltého Zeme. Ako to ovplyvní horoskop Váhy na rok 2018? Pes je priateľským a verným zvieraťom. Rok sľubuje, že bude plný pozitívnych momentov a emócií so znamienkom plus. Všeobecne platí, že rok Žltého psa pre Váhu bude priaznivý, ale hosteska mi nedovolí úplne sa uvoľniť.

Cielených predstaviteľov značky bude sprevádzať šťastie. Môžete uspieť v každom úsilí, ak na provokácie nereagujete, buďte trpezliví. Január môže predstaviteľov značky premôcť vlnou problémov, na prvý pohľad neriešiteľnými úlohami. Mala by sa ukázať perzistencia, potom do konca mesiaca príde biely pruh. Toto priaznivé obdobie bude trvať do polovice jari. Umožní vám to získať vieru v seba samého, uspieť v práci, získať oporu v spoločnosti a ušetriť veľa peňazí.

V polovici mája sa môžu vyskytnúť pracovné ťažkosti. Nestojí to za to robiť si starosti, ale Libra musí vynaložiť trochu väčšie úsilie, aby ich prekonala. Ak je to potrebné, kolegovia a blízki ľudia poskytnú pomocnú ruku. V júli bude zasiahnutá emocionálna oblasť oddelení Venuše. Nervový stres dosahuje maximum, čo môže ovplyvniť zdravie. Emocionálna nestabilita ovplyvní prácu, vzťahy s blízkymi. Pavel Globa tvrdí, že opatrnosť a nahromadená múdrosť pomôžu vyrovnať sa s hromadenými problémami.

Po napätej prvej polovici roka, horoskop Váhy na rok 2018 sľubuje predstaviteľom tohto leteckého označenia priaznivú fázu. Hlavnou vecou nie je dramatizovať, nehľadať negativitu a nevymýšľať neexistujúce problémy. Mali by ste starostlivo sledovať svoje emocionálne pozadie. Výkyvy nálady budú mať negatívny odraz v pracovných záležitostiach, vo vzťahoch s blízkymi. Hviezdy sľubujú Libra nárast vitality, veľa šťastia v práci a láske.

Horoskop pre ženy

Nový rok 2018 pre Ženy Váhy bude ťažký z hľadiska lásky, najmä v prvých mesiacoch. Na dosiahnutie harmónie a dispozície blízkej osoby musíte vynaložiť veľké úsilie. Dievčatám tohto znaku sa bude zdať, že venujú všetku svoju energiu a pozornosť, ale za to nedostanú nič. Čím viac žien Váhy čakajú, tým menej dostanú. Musíte byť trpezliví a milovať bez toho, aby ste požadovali odmenu.

Začiatkom leta budú emočné náklady úplne kompenzované. Jemná ženská povaha oddelení Venuše čaká na pokoj a pokoj. Osamelé dievčatá získajú druhú polovicu a predstavitelia rodiny nájdu nové vzťahy vo svojich vzťahoch. Po všetkých zvratoch a zvratoch horoskopu pre rok 2018 Libra radí žene, aby sa dobre oddala a druhú polovicu roka venovala plodnej práci, implementácii v profesionálnej sfére.

Horoskop pre mužov 2018 Váhy

Obchodná činnosť spoločnosti Male Libra počas roku 2018 bude mimo rozsahu. Tento trend sa týka ľudí, ktorí nesúvisia s obchodom, podnikaním. Vrchol aktivity sa vyskytuje v letných a jesenných mesiacoch. Pravdepodobne bude veľký nákup, pravdepodobne súvisiaci s nehnuteľnosťami. Úspešné budú rôzne druhy investícií, investície prostriedkov na rozvoj vlastného podnikania.

Na dosiahnutie pokroku v kariérnom rebríčku musia byť libérijskí muži inteligentní, pružní vo vzťahu k vodcovstvu, trochu trik. Víťazstvá sa často nahradia zlyhaniami, to však nie je dôvod vzdať sa alebo ísť do extrémov. Úspech príde s náležitou pozornosťou na problém a účasť. Muži, ktorí sú zástupcami tohto znaku, nájdu podporu od rodiny, priateľov.

Láska horoskop

Wards of Venus čaká ťažké obdobie vzťahov, milostný horoskop pre Váhy pre rok 2018 znamená veľa nedorozumení. Muži budú nadšení z práce a ženy naopak budujú vzťahy. Až v polovici roka si polovice spojené manželstvom získajú vzájomné porozumenie. Existuje vysoké riziko, že predstavitelia rodiny sú s rutinou „uviaznutí“, preto by ste mali naplánovať spoločnú publikáciu najmenej raz týždenne. K tomu prispeje iba teplé počasie a množstvo letných aktivít.

Nadmerná skepticizmus Vah môže zabrániť osamelým predstaviteľom tejto značky, aby sa nestretli so svojím duším. Ak chcete zažiť silné pocity, mali by ste odložiť pochybnosti, dôverovať osobe bez ohľadu na to, ako tieto vzťahy skončia. Za prejavy lásky sa neobviňujú. Oddelenie Venuše by sa nemalo báť prejavovať svoje pocity, povedzte peknými slovami, verejne priznávať blízkeho.

Rodinný horoskop na rok 2018

Mnoho predstaviteľov znaku Váhy sa môže zdať, že ich sloboda voľby je vo všetkých smeroch potlačená. V prvej polovici roka ich čaká veľa nedorozumení, konfliktov a hádok. Musíme sa naučiť nájsť kompromisy, pripustiť v niektorých životných situáciách. Neberte si každú maličkosť k srdcu. Toto ovplyvní nielen vzťah, ale môže mať vplyv aj na fyzické zdravie.

V každodennom živote sa problémy budú zvyšovať. Možné opravy alebo dokonca presťahovanie do nového domu. Po zmenách prostredia budú nasledovať zmeny vzťahov s partnerom. Je iróniou, že je na Libra, aby rozhodlo, ktorá strana: prevládne pozitívna alebo negatívna. Ak chcete, aby v rodine opäť vládla harmónia, musíte venovať viac pozornosti blízkym, nie pokaziť sa pri každej príležitosti.

Kariérny horoskop

Aby si Libra získal novú pozíciu a povýšenie na kariérnom rebríčku, musí preukázať všetku svoju vytrvalosť. Závislí ľudia budú riskovať, budú v každom prípade zasahovať do plánovaných plánov, aby dosiahli svoje osobné ciele. Napriek tomu budú mať predstavitelia označenia šancu ukázať talent, realizovať svoj tvorivý potenciál a získať vytúžené postavenie, zvýšiť mzdy. Hviezdy radia, aby sa nerozhodli vyriešiť všetky problémy naraz, ale aby ekonomicky rozdelili svoje sily a schopnosti. Mali by ste počúvať svoju intuíciu, nezabudnite si nájsť čas na oddych.

Finančný horoskop

Astrologická predpoveď Váhy na rok 2018 vo všeobecnosti sľubuje stabilný príjem. Na začiatku obdobia môžu oddelenia Venuše dostať výhodnú ponuku, ktorá môže zvýšiť ich zárobky. Astrológovia odporúčajú minúť veľké hotovostné príjmy na nákup nehnuteľností alebo na usporiadanie existujúceho domu. Najpriaznivejšie obdobie je v jesenných a zimných mesiacoch roka.

Zdravotný horoskop pre Váhy pre rok 2018

Ťažkosti v pracovnom a osobnom živote môžu spôsobiť nervové poruchy, ale všetko bude bez vážnych chorôb. Slávni manželskí astrológovia Pavel a Tamara Globa dôrazne odporúčajú zbaviť sa závislostí. V opačnom prípade bude Váhy narušené častými bolesťami hlavy. Je potrebné starostlivo sledovať kvalitu a trvanie spánku, správne jesť, zvyšovať fyzickú aktivitu.

Dôraz by sa mal klásť na aeróbne cvičenie (jazda na bicykli, plávanie, eliptické trenažéry), ktoré sa musia striedať s relaxačnými postupmi, ako je masáž. Pomôže to zmierniť stres. Okrem toho by ste mali pre dobrý zdravotný stav dodržiavať vodný režim. Príjemným bonusom bude atraktívnejší vzhľad, tónované telo.

Horoskop pre malú Váhu na rok 2018

Všetci malí predstavitelia leteckých značiek, bez ohľadu na desaťročie, prebudia nadmernú zvedavosť. Skryjú nielen sladkosti, ale aj iné drobnosti. Preto je lepšie presunúť kľúče od domu (auto), okuliare, potrebné písacie potreby a podobné drobnosti na miesto neprístupné pre deti. Spolu s tým, keď hrá úlohu slávneho detektíva Sherlocka Holmesa, bude môcť dieťa nájsť veci, ktoré dospelí už dlho hľadajú.

Malé oddelenia leteckých prvkov prekvapia túžbou študovať účty a financie. Môžu rozdávať hračky na hračky, pravidelne sa hrať v obchode. Toto naučí dieťa hodnotiť peniaze, správne zvažovať zmeny, šetriť. V žiadnom prípade nemusíte platiť dieťaťu ani falošné peniaze za určité akcie. V opačnom prípade bude dieťa robiť jednoduché každodenné činnosti iba za poplatok.

Batoľatá budú po celý rok 2018 pepľové a nepokojné. Bez ohľadu na počasie budú pri hľadaní dobrodružstva vtiahnutí na ulicu. Budú mať chuť na objavovanie nielen svojho dvora, ale aj celého okolitého sveta. Neprestávajte túžbu detí chodiť na prechádzku. Je lepšie sa s nimi podeliť o túto zábavu, pomôže to priblížiť sa dieťaťu. Prechádzky na čerstvom vzduchu okrem toho budú mať priaznivý vplyv na zdravie dospelých a detí. Je čas kúpiť dieťaťu mapu alebo zemeguľu a začať študovať geografiu. Táto zručnosť je pre dieťa užitočná v neskoršej dospelosti.

Východný horoskop 2018

Stručná a pravdivá astrologická predpoveď pre Váhy podľa východného horoskopu pre Žltý zemský pes na rok 2018:

 1. Potkan. Zástupcovia tohto znamenia čínskeho horoskopu si rýchlo nájdu vzájomné porozumenie s pani roku. Budú mať šťastie vo všetkých snahách. Potkany predpovedajú finančný úspech. Mali by ste sa dôkladne pozrieť na priateľov, kolegov, možno medzi nimi je dlho očakávaná druhá polovica.
 2. Dragon. Aby sa rok mohol úspešne rozvíjať, musíte prestať násilne reagovať na všetko. Mali by ste byť citlivejší na vami vybraný. So správnou účasťou váhových váh sa očakáva kariérny rast.
 3. Opica. Je pravdepodobné, že sa splní starý sen. Kúzlo ľudí narodených pod záštitou týchto zlomyseľných zvierat bude na svojom vrchole. Sú schopní prilákať obchodných partnerov a mnohých fanúšikov.
 4. Bull. Nebudú žiadne osobitné dôvody pre smútok. Pre býkov je všetko v poriadku. Závislí ľudia môžu plány pokaziť, ale nemusia rozptýliť svoju vzácnu pozornosť a čas.
 5. Had. Skvelý čas na rozvoj vašej kreativity. Realizácia týchto myšlienok prinesie dobrý príjem. V osobnom živote by ste mali zostať pokojní a dôverovať tomu, ktorý ste si vybrali.
 6. Kohout. Na začiatku roka musíte zostaviť zoznam cieľov a implementovať ich mesiac po mesiaci. Veľa šťastia bude mať priazeň. Človek by mal počúvať intuíciu v podnikaní aj v láske.
 7. Tiger. Na dosiahnutie úspechu v práci a získanie úhľadnej sumy musíte tento rok vyvinúť maximálne úsilie. V osobnom živote si Libra Tigers musí nájsť čas, inak riskuje, že bude slobodná.
 8. Kôň. Budúci rok 2018 bude obdobím sebapoznania a rozvoja. Nadmerná pracovná činnosť by sa mala striedať s kvalitným odpočinkom. V opačnom prípade bude mať negatívny vplyv na zdravotný stav.
 9. Pes. Rok psa pre Váhu bude bohatý na zaujímavé udalosti, ktoré prinesú šťastie vo všetkých oblastiach života. Prvá polovica roka by sa mala venovať rastu práce a kariéry. Do polovice jesene sa budú dobre rozvíjať osobné vzťahy s osamelým psom Váhom.
 10. Králik. Nezabudnite na pozvánky na rôzne podujatia, večierky. Možno tam na druhú polovicu čakajú Scales-Rabbits. Zástupcovia rodiny by mali venovať viac času členom domácnosti.
 11. Koza. Zástupcovia tejto značky čakajú nejednoznačné obdobie. Budú tam hore a dole. Mala by sa preukázať perzistencia, nevzdávať sa po prvom zlyhaní. Pomôže to dosiahnuť vrchol v kariére a osobnom živote.
 12. Ošípané. Prosperujúci rok vo všetkých oblastiach. Váhy ošípaných jasne dodržiavajú plánovaný plán a vykonávajú jednotlivé položky. Osamelí predstavitelia môžu zabudnúť na zlyhania v ich osobnom živote, nakoniec sa stretnú s tým, o ktorom už dlho snívali.