Nogtimycin 911 - zloženie, návod na použitie krému na ošetrenie plesní nechtov, vedľajšie účinky a cena

Podľa návodu na použitie je liečivo Nogtimycin 911 kozmetickým výrobkom, ktorý je určený na zmäkčenie nechtových doštičiek a ich bezbolestné odstránenie pri napadnutí hubovými infekciami. Liečivo je vo forme krému, roztoky a tablety neexistujú. Naučte sa používať nogtylcín, bezpečnostné opatrenia a účinky.

Nogthimycín na ošetrenie plesní nechtov

Liek Nogtimycín je podľa klasifikácie zaradený do skupiny liekov s protiplesňovým účinkom. Úlohou používania lieku je starostlivo a postupne zmäkčiť nechtovú platňu a odstrániť ju bez bolesti a poškodenia. Mechanizmus činnosti krému Nogtimycínu je založený na keratolytických a zvláčňujúcich účinkoch, za ktoré sú zodpovedné špeciálne látky v zmesi.

Zloženie a forma uvoľnenia

Kozmetický krém Nogtimycin je k dispozícii vo forme plastovej trubice s objemom 30 ml, ktorá je súčasťou kartónu spolu s návodom na použitie. Charakteristika lieku:

Zloženie krému

Decylenglykol, kyselina stearová, močovina (močovina), emulgátor, kyselina salicylová, voda, emulzný vosk, propylénglykol, kukuričný olej, glycerolmonostearát, včelí vosk, silica mäty piepornej, hydrogenovaný ricínový olej, levanduľový éterický olej, kayeputa

popis

Homogénna štruktúra bieleho krému s jemnou arómou

Farmakodynamika a farmakokinetika

Zloženie protiplesňového krému obsahuje účinné látky (močovina, kyseliny), ktoré sú určené na zmäkčenie, aby sa zlepšil výtok keratinizovaných tkanív chorej nechtovej platničky. Štruktúra nechtov vďaka olejom a éterickým olejom rýchlo, ale účinne zmäkčuje bez poškodenia tkanív a nechtov samotných. Pravidelná aplikácia krému Nogtymycínu vám umožní bezpečne odstrániť nechty, aby na svojom mieste začal rásť zdravý.

Podľa lekárov na obnovenie vzhľadu postihnutého nechtu stačí jeden spôsob aplikácie krému. Liek sa používa lokálne, preto nie sú k dispozícii žiadne údaje o jeho farmakokinetike - nepreniká do systémového obehu a nemá negatívny vplyv na telo, systém. Externé použitie lieku je bezpečné, ale mali by sa preštudovať pokyny pre nogtymycín.

Indikácie pre použitie

Návod na použitie, ktorý je súčasťou každého balenia s krémom Nogtimycín, opisuje tieto indikácie použitia lieku:

 • subunguálna keratóza;
 • distálne, úplné alebo laterálne formy onychomykózy (hypertrofické typy nechtových húb);
 • zanedbávaná forma nechtovej huby, ktorá si vyžaduje zmäkčenie a úplné odstránenie nechtovej platničky, ktorá je ovplyvnená patologickou hubovou infekciou.

Nogtimycin 911 - návod na použitie

Nogthimycínový krém sa používa zvonka a aplikuje sa lokálne na nechtovú doštičku postihnutú hubou. Odporúča sa, aby sa výrobok nedostal na zdravú pokožku v jeho blízkosti. Návod na použitie krému Nogtimycin obsahuje nasledujúce položky:

 1. Pripravte si teplý mydlový roztok s pridanou sódou vo výške lyžice na liter pre nohy alebo lyžičku na liter pre ruky. Končatiny ovplyvnené parou počas 20 minút.
 2. Utrite kožu, medzizubné priestory a samotné platne osušte tak, aby nevznikali žiadne ďalšie kvapky vlhkosti.
 3. Suchú pokožku prilepte okolo nechtu pomocou pásovej pomôcky tak, aby bola viditeľná iba postihnutá oblasť.
 4. Krém naneste v hustej vrstve, pevne ho pripevnite na povrch.
 5. Tri dni po odstránení náplasti opakujte postup naparovania končatín. Počas tejto doby sa začne horná vrstva postihnutej doštičky odlupovať, častice rohovky budú odlupovať. Musíte ich odrezať sterilnými nožnicami na nechty alebo odrezať hornú hranu pomocou dezinfikovaného pilníka.
 6. Nogthymycín znovu naneste pevne, zalepte a nechajte pôsobiť tri dni. Opakujte, kým zdravé nechty rastú. Podľa recenzií pacientov je to približne tri mesiace.

Osobitné pokyny

Metóda odstraňovania hyperkeratolických hmôt krémom Nogtimycín je účinná, čo sa dá vylepšiť zohľadnením nasledujúcich bodov v časti venovanej špeciálnym pokynom:

 • vyhnite sa tomu, aby sa krém dostal na zdravú pokožku, ak k tomu dôjde, opláchnite postihnuté miesto studenou vodou, ak sa u vás objavia negatívne príznaky, obráťte sa na lekára;
 • užívanie lieku počas tehotenstva alebo dojčenia vyhodnotí lekár po preštudovaní prínosu pre matku a rizika pre dieťa;
 • po úplnom vybratí doštičky buďte opatrní, aby ste nepoškodili nové jemné tkanivá, nepoužívajte priestranné uzavreté topánky, starostlivo vykonávajte hygienu chodidiel;
 • Ak máte v úmysle krém používať u dieťaťa, najskôr si ho vyžiadajte od detského lekára.

Vedľajšie účinky

Podľa štúdií je predávkovanie liekom nepravdepodobné, pretože slabo preniká do systémového obehu. Doposiaľ nebol zaznamenaný jediný prípad predávkovania Nogtimycínom. Droga má málo vedľajších účinkov. Pacienti, ktorí ju používali podľa pokynov, zaznamenali iba alergické reakcie vo forme vyrážok, žihľaviek, pľuzgierov a pocitov pálenia. V mieste aplikácie poškodeného nechtu je cítiť svrbenie, môže sa vyskytnúť mierny opuch. Ak sú tieto príznaky pozorované, okamžite prerušte liečbu a vyhľadajte lekára.

Kontraindikácie

Liek Nogtimycin má iba dve kontraindikácie, ktoré zakazujú jeho použitie na stanovený účel. Toto je zvýšená citlivosť alebo individuálna neznášanlivosť na niektorú zložku kompozície alebo na niekoľko látok, ako aj na aplikáciu na otvorené rany, zdravé tkanivá a sliznice. Opatrne sa odporúča používať krém Nogtimycin pre deti počas tehotenstva a laktácie.

Podmienky predaja a skladovania

Môžete si kúpiť nogtimycín bez lekárskeho predpisu, je uchovávaný pri teplote 5-25 stupňov, mimo priameho slnečného žiarenia a prístupu detí, nemôže byť zamrznutý. Čas použiteľnosti krému je dva roky.

Analógy

Neexistujú žiadne synonymá pre nogtimycín - neexistujú žiadne úplné analógy pre komplex látok obsiahnutých v zmesi. Náhradky lieku sú podobné ako pri zjavnom farmakologickom účinku, eliminujú prejavy plesňových infekcií. Sú to tieto analógy nogtimycínu:

 • Kanespor;
 • Demikten;
 • Mikostop;
 • Fungotek;
 • Mikoderil;
 • ekzifin;
 • terbinafín;
 • Nogtivit;
 • Klotifin.

Nogtivit alebo Nogtimycin - čo je lepšie

Terapeutické účinky na plesňové nechty sú podobné účinkom Nogtimycínu a Nogtivitu. Obidve látky sú keratolytiká, vyrábajú sa v Rusku a používajú sa na liečbu hypertrofických foriem nechtov s poškodením viac ako tretiny plochy doštičky a ich cena je približne rovnaká. Rozdiely v liekoch:

indikátor

Nogtimitsin

Nogtivit

štruktúra

Bohaté zloženie obsahuje oleje, ktoré zabraňujú poškodeniu tenkej pokožky nechtového lôžka

Menej pomocných komponentov, žiadne oleje

Vedľajšie účinky

nízky

Horenie a svrbenie sú výraznejšie, najmä v poslednej fáze, keď sa doska uvoľní a odtrhne

Uvoľňovací formulár

Iba krém

Krém, roztok. Posledne menovaná forma je nepohodlná v tom, že sa šíri po nechte, čím sa zvyšuje riziko, že sa tekutina dostane na zdravú pokožku, a rýchlo schne.

Hustota smotany

Hustejšie, v lete sa nerozširuje

Menej hustá, môže unikať z obväzu

účinok

Jemne rozpustite a odstráňte doštičku bez bolesti

Kyselina mliečna v kompozícii vedie k delaminácii epidermy, nadmernej lýze tkanív nechtového lôžka.

Cena za Nogtimycín 911

Nogtitsimin si môžete kúpiť prostredníctvom internetu alebo lekárne za ceny, ktoré sú ovplyvnené úrovňou obchodných marží. Približné náklady na balenie krému s objemom 30 ml v Petrohrade a Moskve sú uvedené v tabuľke:

lekáreň

Cena za balenie smotany, v rubľoch

Pilyuli.ru

124

Apteka.ru

177

Farmalizing

120

Baltika-Med

126

dialóg

114

Okno pomocníka

140

Zdravzona

103

vitamín

99

Buďte zdraví

130

Recenzia

Margarita (36 rokov) som si na pláži stiahla huby, problém som našla až po niekoľkých týždňoch, keď bol necht už žltý a začal sa hroutiť. Na internete som čítal, že existuje jedinečný nogtimycínový krém, ktorý bezbolestne zbaví huby. Aplikoval som to podľa pokynov, o šesť mesiacov neskôr bol necht rovnako dobrý ako nový. Tento nástroj odporúčam všetkým!
Igor, 39 rokov, zistil som, že doska na palci sa začala deformovať. Čoskoro svrbenie a nepríjemný zápach sa pripojil. Uvedomil som si, že je to huba a šiel som k dermatológovi. Povedal, že toto nie je najmocnejšia fáza, takže sa môžete dostať pomocou miestnych prostriedkov a predpísať masť Nogtimycín. Obliekol som sa s ňou. O tri mesiace neskôr huba prešla.
Na prstoch sa objavila Marina, 32-ročné červené škvrny a čoskoro boli postihnuté nechty. Lekár diagnostikoval plesne na nechtoch a odporučil mi absolvovať systematické užívanie antimykotík. Nechcel som piť pilulky, pretože negatívne ovplyvňujú telo, a vybral som si nogtimycínovú masť. Bohužiaľ, nepomohla, bolo potrebné vypočuť si lekára, pretože je odborníkom v tejto oblasti.
Eugene, 28 rokov, moje plesne boli postihnuté dvoma nechtami, takže som začal hľadať ošetrenie, ktoré by sa s týmto problémom rýchlo vysporiadalo. Spočiatku som použil riešenie Nogtivit, ale niekoľkokrát som sa dostal na zdravú pokožku, strašne horel. Prešiel na Nogtimycín a rýchlo sa zotavil. Druhý liek je lepší, pretože pôsobí jemnejšie a nespôsobuje vedľajšie účinky.
Varovanie! Informácie uvedené v článku slúžia iba na informáciu. Materiály článku si nevyžadujú nezávislé zaobchádzanie. Iba kvalifikovaný lekár môže urobiť diagnózu a dať odporúčania na liečbu na základe individuálnych charakteristík konkrétneho pacienta.