Alkoholizmus - recept a recenzie

V modernom svete sa bežne používa veľa metód tradičnej medicíny. Hlavnou výhodou starých liečebných receptov je prirodzenosť, neškodnosť, nasýtenie užitočnými látkami. Alkoholizmus - recept na takmer akékoľvek odvar z koreňa tejto byliny je kľúčom k liečbe závislosti a zlepšeniu zdravia. Táto metóda sa používa ako v kombinácii s lekárskymi prípravkami, tak aj ako samostatný liek.

Čo je to láska

Jedná sa o bylinkovú rastlinu zvoncovitej rodiny, ktorá dorastá do výšky 2 metrov, predstaviteľ flóry odolnej voči chladu, ktorá obvykle býva na jednom mieste asi 7 rokov. Lovage obsahuje veľa užitočných kyselín a éterických olejov. V receptoch rôznych odvarov a tinktúr sa zvyčajne používajú korene. Tieto lieky sú účinné pri prevencii žalúdočných chorôb a liečení alkoholizmu. Liečivý liek na trávu sa používa na zmiernenie bolesti hlavy, odstránenie parazitov, ako sú napríklad červy a škrkavky, a riešenie problémov sexuálnej impotencie.

Užitočné vlastnosti

Už dlho sa verí, že láska má takmer zázračné vlastnosti. Časť predpokladov je teraz potvrdená vedeckým výskumom. Rastlina sa vyznačuje silnými protizápalovými vlastnosťami, dokonale lieči poškodenie kožného tkaniva, hlboké rany. Pri správnom používaní má láska pozitívny vplyv na nervový systém, zmierňuje opuchy, migrénu. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri liečbe chorôb žalúdka a závislosti od alkoholu.

Tráva z alkoholu

Túžba piť je často daná nedostatkom určitých látok v tele. Koreň alkoholizmu je účinný vďaka prítomnosti užitočných prvkov v kompozícii. Obsahuje éterické oleje, triesloviny, antioxidanty, vitamíny, minerály, draselné soli. Nasýtením tela znižujú chuť na alkohol. Po konzumácii láskavej tinktúry klesá túžba človeka piť alkohol, alkohol spôsobuje averziu proti nevoľnosti a zvracaniu. Od prvého týždňa sa pozoruje pozitívna dynamika pri liečbe chronického alkoholizmu.

Milenci recepty

Existuje mnoho receptov na výrobu nápojov z lásky na liečbu závislosti od alkoholu. Čaje sa varia z koreňa rastliny, odvarov, tinktúr. Pri príprave sa používajú liečivé prípravky z iných rastlín, ktoré sa pridávajú v požadovaných pomeroch. Spravidla sa milujúce nápoje pripravujú s tymiánom, borievkou, bobkovým listom, presličkou. Často trvajú na vodke alebo zriedenom lekárskom alkohole. Zbavenie závislosti od alkoholu sa v takýchto prípadoch môže od pacienta odohrať tajne.

Varenie

Pri liečení alkoholizmu sa používa liek, ako je odvar z koreňa lásky. Na prípravu nápoja potrebujete 2,5 lyžice. l. jemne nasekaný koreň a asi 250 ml vriacej vody. Zmes sa varí na miernom ohni 10 minút, potom sa odstráni, ochladí a prefiltruje. Pije sa ráno a má sa mu dať štvrtina pohára hotového nápoja. Liečba pokračuje až do úplného víťazstva nad závislosťou od alkoholu. Táto jednoduchá metóda získala najpozitívnejšie recenzie a v praxi sa ukázala ako účinná.

Mnoho slávnych liečiteľov navrhlo použiť lásku z alkoholizmu - legendárny veštec Vanga mal recept na zložité odvar. Liečiteľ vzal 30 g koreňa rastliny, 20 g presličky, bobule borievky, tymiánu a 10 g cyanózy. Čajová lyžička takejto zmesi sa naleje do prevarenej vody a vylúhuje sa hodinu. Použite kolekciu dvakrát denne po jedle 2 lyžice. l. na mesiac.

Infúzie

Na prípravu infúzie potrebujete 3 lyžice. l. rozdrvený koreň rastliny a 300 ml vriacej vody. Musia sa premiešať a variť na miernom ohni asi 10 minút. Hotový nápoj vychladnite a namáhajte. Láska s obsahom 50 g by sa mala podať každé ráno. Je vhodné pokračovať v liečbe až do úplného zastavenia konzumácie alkoholu, liečby závislosti.

Použitie tejto metódy je účinné vo všetkých etapách alkoholizmu. Po požití alkoholu spôsobuje infúzia vážne zhoršenie pohody, nevoľnosti a zvracania. Pri pití tohto nápoja sa predpokladá, že alkohol naň má taký účinok. Infúzia pomôže rozvíjať pretrvávajúcu averziu nielen k alkoholu ako nápoju, ale aj k zápachu alkoholu.

Čaj

Na prípravu čaju z alkoholizmu je potrebné pripraviť 2 lyžice. l. koreň lásky, ktorý sa naleje 200 ml vriacej vody. Pripravená zmes sa naleje do kovovej alebo sklenenej nádoby, zabalená hrubou tkaninou, výhodne uterákom. Taký čaj sa vylúhuje niekoľko hodín, potom sa prefiltruje a uloží na chladnom mieste. Vypite nápoj 2 polievkové lyžice. l. 2-3 krát denne.

Recenzia

Ekaterina, 35 Môj manžel pil 10 rokov, kategoricky sa odmietol liečiť. Doma boli neustále škandály. Kamarát mu poradil, aby namiesto vodky dal tinktúru s koreňmi lásky. Prvých pár rokov sa jej manžel cítil chorý, z čoho nerozumel. O dva týždne neskôr z tohto dôvodu chuť na alkohol zmizla, po mesiaci všetko úplne zmizlo. Skvelá metóda!
Valentina, 43 Po mnoho rokov môj brat trpel alkoholizmom. Vyskúšali sme všetko: šli sme k liečiteľom, kúzelníkom, kódovali - nič nepomohlo. Čítali sme recenzie, recepty a vyskúšali sme odvar z lásky - môj brat každé ráno pil štvrtý pohár. Spočiatku neverili a potom túžba po alkohole skutočne začala miznúť. Nemôžeme toho dosť!
Aleksey, 36-ročná mama zmiešala svojho otca s odvarom z vodky a snažila sa od neho piť čaj. Niekoľkokrát bola chorá, zvracala, bolo to zlé, ale nepila menej. Po niekoľkých dňoch bola v alkohole zaznamenaná cudzia chuť, doma bol škandál. Pravdepodobne je tu všetko individuálne, ale nepomohlo nám to - musel som viesť k narkológovi, už tam boli liečení.
Varovanie! Informácie uvedené v článku slúžia iba na informáciu. Materiály článku nevyžadujú nezávislé zaobchádzanie. Iba kvalifikovaný lekár môže urobiť diagnózu a dať odporúčania na liečbu na základe individuálnych charakteristík konkrétneho pacienta.

Pozrite si video: Můj nepřítel alkohol (Február 2020).