Módne Peňaženky 2019

Nie je možné vytvoriť obrázok bez ďalšieho príslušenstva. Peňaženka je jednou z najdôležitejších vecí v dievčenskej kabelke. Okrem správne vybraných odevov, ktoré sú v harmónii s taškou, okuliarmi, zdôraznia vaše bohatstvo módne peňaženky z roku 2019. Aby ste si vybrali tento produkt správne, musíte vedieť, aké farby, tvary, materiály sú v aktuálnej sezóne populárne.

Ako si vybrať módnu peňaženku v roku 2019

Dievčatá každoročne prichádzajú s otázkami o tom, ktoré peňaženky sa považujú za módne a ako ich správne vybrať. Dizajnéri pripravili pre módy veľký výber z nich v rôznych farbách, s jasnými výtlačkami, rôznych tvarov a veľkostí. Používajú sa rôzne materiály, ktoré vám umožňujú zvoliť si módny atribút za prijateľnú cenu. Hlavné pravidlá pri výbere módneho doplnku v aktuálnej sezóne sú:

  1. Najprv určte účel peňaženky. Potrebujete ho na každodenný život alebo na večerné prechádzky. Každý deň by mal byť s minimálnym dekorom, bez kamienkov a korálikov. Módne večerné atribúty by sa mali vyberať v jasných farbách, lesklých, rôznych tvaroch.
  2. Venujte pozornosť cene produktu. Stingray, krokodíl a hadí pleť použitá v tejto sezóne robí túto možnosť drahou, ale trvácnou. Lacnejšie možnosti, ale nemenej módne, sú vyrobené z umelých materiálov.

Výber materiálu

Materiály použité na módne dámske peňaženky sa môžu líšiť. Dizajnéri používajú nielen pravú kožu, ale aj hladkú alebo reliéfnu tkaninu, semiš, velúr, syntetiku. Pri výbere materiálu je potrebné zvážiť skutočnosť, že výrobky vyrobené z pravej kože budú odolnejšie. Výhodou umelých náhradiek je prijateľná a nízka cena.

Kovové časti, spony, retiazky, zipsy sa používajú na dotváranie luxusného vzhľadu peňaženky. Najdôležitejšia je móda pre textilnú peňaženku, ktorá bude skvelým doplnkom vašej osobnej zbierky. Ale stojí za zváženie, že také príslušenstvo vyžaduje presnosť pri manipulácii, takže ho nemusíte neustále umývať. Textílie vydržia dlhšie, ak je vrchná vrstva pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá má vlastnosti odpudzujúce nečistoty.

Tvar a veľkosť

V novej sezóne môžu byť peňaženky obdĺžnikové, okrúhle, štvorcové, oválneho tvaru, tiež vo forme jablka, srdca, cukroviniek, auta. Klasické formy sú vhodné na doplnenie vášho obchodného štýlu, zatiaľ čo neobvyklé oslovia očarujúce dievčatá. Pri výbere peňaženky dávajte pozor na jej veľkosť a kapacitu. Ak produkt používate nielen na bankovky, ale aj na kreditné a diskontné karty, odporúčame vám uprednostniť veľké príslušenstvo. Malý, kompaktný a stredne veľký na každodenné použitie.

Farebné a tlačené

Módne farby peňaženiek 2019 siahajú od svetlo červenej po vínovú. Pre tento doplnok dizajnéri tiež používajú smaragdové, zelené, hnedé, oranžové, modré, béžové, levanduľové farby. Osobitná pozornosť sa venuje ružovým odtieňom a khaki. Klasická čierna farba zostáva populárna každú sezónu. V tomto prípade sa peňaženky rozhodli diverzifikovať vytvorením tmavej hornej časti a vo vnútri používali jasné odtiene. Vzhľad dopĺňajú výtlačky s obrázkom kvetov, zvierat, abstrakcie, ozdoby, fotografie celebrít.

Užitočné tipy od stylistov

  1. Pri výbere produktu stylisti odporúčajú uprednostniť toto príslušenstvo, ktoré by bolo v súlade s tónom a štýlom vašej každodennej tašky. Ak používate vrecko pastelových farieb, pokúste sa nepoužívať peňaženky svetlých farieb.
  2. Módny výrobok by mal byť priestranný a pohodlný na používanie. Preto je potrebné mať oddelenie pre papierové bankovky a maličkosti.
  3. Stylisti odporúčajú mať niekoľko možností pre peňaženky pre osobnú zbierku, aby ste ich mohli zmeniť v závislosti od situácie. Na večerné prechádzky si vezmite veľkú priestrannú peňaženku av každodennom používaní malú.
  4. Nakupujte produkty v dôveryhodných obchodoch, ktoré vám vydajú šek, záruku na produkt. Neignorujte predaj, pretože tam si môžete kúpiť kvalitný produkt za nízku cenu.

Fotografie módnych peňaženiek 2017-2017

Video: Výber peňaženky Feng Shui

Pravá peňaženka sa môže stať neoddeliteľnou súčasťou vášho štýlu. Aby však toto príslušenstvo mohlo ovplyvniť ďalšie faktory vášho života, musíte pri výbere peňaženky venovať pozornosť farbe, materiálu a veľkosti. Ako si vybrať módne peňaženky v roku 2019 podľa pravidiel Feng Shui, bude odborník v prezentovanom videu povedať.