Módne šály v roku 2019 - farby a tkaniny, fotografie a videá

Tento kvadrangulárny kus látky, ženy, sa začal nosiť od dvanásteho storočia. Zakrývali mu hlavu, nosili ho ako ozdobné všité perly, vyšívané zlatou výšivkou.

Moderný šál nie je len umelecký textil. Zahrieva sa, chráni pred spálením, je ozdobným prvkom v oblečení. Móda pomocou tejto pokrývky hlavy dokáže odhaliť ženské kúzlo, modernú extravaganciu, výstrednosť mládeže a mnoho ďalších zmyslových odtieňov krásnej polovice ľudstva.

veľkosť

Veľkosť šatky môže byť taká veľká, že ju možno zabaliť od hlavy až k päte, akoby v šatách. Môže sa ľahko stať pareo, sukňou alebo mysom.

Môžete z toho urobiť turban, zviazať ho ozdobným lukom, zmeniť ho na šál, kravatu, opasok, ozdobiť klobúk.

Plátno

Módne látky a farby 2019 sú hodvábny lesk, mäkký organový závoj, bavlnená strakatá, jemná netkaná textília, jemný šifón, letné kvetinové okvetné lístky na látke - ruže, tulipány, karafiáty - na vlnených drdoloch vyrobených z najkvalitnejších priadzí, žacích tieňov v tieni dúhy, hladké.

Farba

Vreckovky sú zviazané rôznymi spôsobmi: na hlavu, na krk, hodené na plecia. Rovnako ako v predchádzajúcich časoch sa môžu podávať. Predtým - po svadobnej konšpirácii dostali ženích a jeho celá rodina tieto nádherné produkty.

Modely s klasickým hráškom alebo svetlé žlté, zelené a modré kvety Pavlovsky Posad získavajú srdcia dodnes.

Smeru „kláštora“ je možné pripísať tmavým hodvábnym šálom. Raz ich vyrobili mnísi v kláštoroch. A na modernú módu nezabudnú. Chcete dať dôraz, „choďte dovnútra“, použite modely s tmavou farbou.

„Rustikálny“ alebo vidiecky štýl je lemovaná klietkou. Tí, ktorí majú radi flóru a faunu, si môžu vybrať z moderného sortimentu možností s potlačami zvierat alebo kvetinovými aranžmánmi.

Šatky v štýle zdobenia sú stále módne, keď sa vzor alebo vzor opakuje napríklad v ruskom štýle.

Moderný šál je ozdobou podľa chuti a kabelkou pre každú ženu, či už sú to sviatky alebo pracovné dni, chladné alebo horúce počasie.

Módne trendy v roku 2019