Ako sa naučiť bozkávať chlapa alebo dievča - fotografie a videá

Keď medzi ľuďmi vznikajú romantické pocity, chcú byť duchovne a fyzicky čo najbližšie k sebe. Milovníci ukážu svoj stav pomocou dotykov, objatí, bozkov. Tie sú dôležité vo vzťahu, pretože po bozku môžete pochopiť, aké hlboké pocity sú pre človeka a či vôbec existujú. Ako pobozkať chlapca a dievča na pery, ak takúto skúsenosť nemali? Existuje mnoho rôznych techník, ktoré si zaslúžia pozornosť.

Ako sa bozkávať

Kiss - dotýkať sa pier niečoho alebo niekoho. Proces sa líši v závislosti od zámerov osoby. Druhá polovica je pobozkaná na dlhú dobu, vášnivo, matka - nežne, pokorne, na telo dlho očakávaného dieťaťa nie je miesto, kde by sa pery matky nedotkli. Obyvatelia rôznych krajín majú rozdielny prístup k tomuto javu. Najobľúbenejšie národy sú Španieli, Nemci, Holanďania. Aj keď sa stretnú s neznámym človekom, dotknú sa jeho pier svojimi perami. Milujúci pár sa bozkáva s jazykom. Austrálčania sa navzájom dotýkajú čela a Číňania vdýchnu svojimi perami a nosnými dierkami.

Najlepšie bozky

Tento fenomén má mnoho druhov. Najbežnejšie bozky našej kultúry:

 • Vítaný. Keď sa ľudia stretávajú, bijú sa po líci, často sa rýchlo dotknú svojich pier. Tento jav nie je intímny.
 • Romantické. Stáva sa to ľuďom, medzi ktorými vznikajú pocity. Najskôr môže ovplyvniť ušné laloky, líce, krk a pomaly sa pohybovať k perám. Začína sa plachými, neistými pohybmi, potom naberie na sile a vyrastie v bozk s jazykom.
 • Vášnivá. Túto kategóriu predstavujú uhryznutie pier, francúzsky bozk a „tanec“ s jazykmi. To zahŕňa bozky na zuboch.
 • Telové bozky. Milujúci človek starostlivo skúma pery obzvlášť citlivé oblasti tela - krk, ohyby rúk, nohy, žalúdok, hrudník.

Platonický

Klasické chápanie platonickej lásky je vznešené romantické pocity založené na duchovnej príťažlivosti a nezahŕňajúce fyzické vzťahy. Bozky s takou láskou sú krátke, nežné, romantické, bez fackovania a iných zvukov. Čudné činy sú charakteristické pre dospievajúcich, ktorí sa nezmenia na intímny vzťah, ale už prežívajú pocity. Ďalším pochopením tohto fenoménu je priateľský, príbuzný bozk. Vyjadruje radosť, vďačnosť rodičom, bratovi, sestre, kamarátke alebo priateľke. Je tiež uvedený na stretnutí, zbohom.

Bozk jazyka

Tento typ vyjadrenia pocitov sa zriedka vyskytuje prvý deň, aj keď medzi dospelými existujú výnimky z pravidla. Chlapci a dievčatá by mali chvíľu počkať na prechod do takej závažnej fázy, aby neboli sklamaní. Musíte si myslieť, ako správne bozkávať jazyk, keď máte istotu vo svojich pocitoch, ich reciprocitu. Táto akcia vám umožní pocítiť chuť svojej milovanej osoby, spoznať ho lepšie, prebudiť zmyselnosť a túžby.

Bozky na perách

Ako sa bozkávať, to vám nepovedia, pretože každý má svoje vlastné preferencie. V tomto procese sú však nejaké triky. Malá teoretická príprava zapáli fantáziu a poskytne širokú škálu aktivít. Bozk na perách sa môže líšiť:

 • Hladký - ľahké sanie, hryzenie pier.
 • Hladké - pohyby sú jemné a pomalé, neprekrývajú ani jeden milimeter pier.
 • „Teší sa z púčika“ (pohľad opísaný Kama Sutrou) - muž jemne stlačí jeho rty prstami a pobozká ich.

Ako začať bozkávať

V tejto veci je dôležité prostredie, pocity pre jednotlivcov opačného pohlavia, náladu. Mladý muž by mal pozvať svojho partnera na romantický rande. Ak to pôjde dobre, dievča bude mať v žalúdku „motýľov“ a môžete ju pobozkať, keď uvidíte jej domov. Správaním partnera pochopíte, či je na takúto fázu vzťahu pripravený. Horiace oči, recipročné pohyby s objatím, hladenie - to všetko naznačuje, že môžete konať.

Pred bozkom na pery by ste mali myslieť na ústnu hygienu. Vôňa bola normálna, ráno a večer si oplatí zuby, poriadne odstráňte zubný povlak z jazyka. Po jedle nezabudnite vypláchnuť ústa, použite čistiacu niť. Udržujte svoje zuby zdravé, pretože zubný kaz, diery v sklovine, jej stmavnutie alebo žltnutie zabíjajú sebavedomie.

Ako pobozkať dievča

Predtým ženy takúto iniciatívu len zriedka prijali. Dnes dievčatá čoraz viac berú situáciu do vlastných rúk a vyhrávajú. Ako sa naučiť bozkávať ako prvé? Tri prípady, keď je bozk vhodný:

 1. Mladý muž je starší ako ty. Bojí sa ublížiť, takže mu dajte vedieť, kedy ste pripravení na ďalšiu etapu. Dievča môže dať jej partnerovi ľahký bozk alebo ísť priamo na rozhodnú akciu.
 2. Ten chlap nemá skúsenosti so vzťahom. Vaše presné pohyby pomôžu oslobodiť a naučiť mladého muža, ako sa správne bozkávať.
 3. Máte hravú náladu. Presne viete, čo sa mu páči, ale on sa neponáhľa. Počas rozlúčenia sa môžete obrátiť na svojho partnera, čím jasne preukážete, že nie ste proti niečomu viac. Jemne sa dotknite pier milovanej osoby a zostaňte nablízku a čakajte na odpoveď.

Ako pobozkať chlapa

V otázke by sa nemali vyjadrovať láske. To vytvorí napätú atmosféru. Ako pobozkať chlapa v poriadku? Dievča by malo byť milované a milujúce, potom všetky obmedzenia samy o sebe zmiznú. Ten chlap sa musí uvoľniť, byť jemný, rozhodný, nie šetriť na pekných slovách (povedzte jej, aká je v pohode, krásna, najlepšia). Nie je potrebné trénovať v bozku na paradajke alebo na vankúši, konať intuitívne a vyhnúť sa bežným chybám. Ak dievča zavrie zuby alebo drží jazyk pred patrom, potom už nechce pokračovať.

Technika bozku na pery

Učenie nikdy nie je neskoro, aj keď máte predstavu o tom, ako sa správne bozkávať. Stav pier je potrebné vopred postarať - vylúpajte cukor, aplikujte zjemňujúci balzam. Buďte psychologicky otvorení - držte oči rovno, neprekrížte ruky cez hrudník, usmievajte sa, nezakrývajte si tvár dlaňami. Ďalšie školenie vám nespôsobí žiadne ťažkosti a v praxi povedie k úplnej eufórii.

S jazykom

Prvé vážne prejavy pocitov sú veľmi vzrušujúce. Technika bozkávania s jazykom vám pomôže stať sa trochu sebadôverou:

 1. Jemne sa pozrite na partnerovu tvár a suchými perami sa dotknite jeho pier. Na pár sekúnd vykonajte ľahké brnenie a stláčanie.
 2. Zvlhčite pery. Potom špičkou jazyka ju posuňte cez zatvorené pery svojho milovaného. Ak sa otočí (otvorí ústa), bozk bude mať pokračovanie.
 3. Vezmite si jazyk do úst partnera. Je správne to urobiť jemne, bez tlaku. Príliš hlboká penetrácia nie je vítaná. Pohybujte jazykom v rôznych rovinách - hore a dole, doľava a doprava. Môžete zakryť svoje viečka a úplne sa odovzdať procesu. Prehltnutie prehltnite včas, pretože príliš bozkávanie bozky nespôsobujú potešenie.
 4. Dokončenie. Dotknite sa čiel a pozrite sa na svojho partnera. Užite si jednotu.

Žiadny jazyk

Ako sa pobozkať bez jazyka? Inštrukcia je uvedená vyššie, je vylúčená iba klauzula tri. Dotknite sa pier, uchopte ich, stlačte, uhryznite, nasajte ich. Konajte v náhodnom poradí. Objímajte svojho partnera rukami, dotýkajte sa tváre, krku, posúvajte sa po pleciach, pása, ale nebuďte príliš aktívny. Je pravda, že ak sa rúž už dlho vymazal, muži sa mu takéto „jedlo“ nepáči.